fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Nastanitveni Cerkno zimske počitnice

Otroci bodo z nami preživeli nepozabne zimske počitnice z obilico snežnih radosti na Cerknem.

TERMIN

 • 19.2 – 23.2.2024 (5dni)

SMUČIŠČE CERKNO
Odlično urejene proge, najsodobnejše in najvarnejše naprave, kakovostna ponudba ostalih storitev, na čelu z Alpsko perlo na vrhu Smučarskega centra Cerkno, so glavni razlogi, da je SC Cerkno prejel laskavo priznanje Naj slovensko smučišče (v sezonah 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2016/17, 2017/18, 2018/19), ki ga v vseslovenski radijski akciji podelijo obiskovalci in poslušalci iz vse Slovenije, ponovno pa smo prejeli tudi priznanje Družini prijazno smučišče.

NAMESTITEV
Otroci in učitelji bodo nameščeni v večposteljnih sobah v Hotelu Cerkno, vse sobe imajo koplanico, WC, balkon in internetno povezavo.  Otroke bo na smučišče vozil avtobus.

OKVIREN PROGRAM
1. dan, ponedeljek:

 • Odhod iz P+R Dolgi most
 • smučanje*
 • spoznavni večer

2. dan, torek:

 • smučanje*, snemanje z video kamero
 • videoanaliza po skupinah
 • kopanje v termalnem  bazenu

3. dan, sreda

 • smučanje*
 • družabne igre, ustvarjalno popoldne

4. dan, četrtek

 • smučanje*
 • tombola, športni kviz
 • pakiranje prtljage

5. dan, petek:

 • smučanje*,
 • podelitev priznanj in nagrad
 • odhod domov

*Tečajniki bodo glede na smučarsko predznanje razdeljeni v manjše skupine, ki jih bodo vodili učitelji smučanja z veljavno licenco. Program in vadba v skupinah je prilagojena glede na starost, smučarsko znanje in sposobnosti otrok, tako da jim omogoči kar najhitrejše napredovanje in izpopolnjevanje smučarske tehnike. Poudarek je na prostem smučanju z različnimi vajami in uporabo različnih pripomočkov, smučarskih poligonih ter šoli smučanja z individualnimi nalogami. Poleg tega pa bomo tudi smučali po eni smučki in vzvratno, smučali preko valov, skakali na manjših skakalnicah in se na koncu pomerili v spretnostnem tekmovanju.

CENA: 460 eur

Drugi in vsi naslednji otroci imajo 5 % popust. Obvezno vpišite v prijavnico pod opombe.

Cena vključuje: učenje smučanja v majhnih skupinah*, prevoz iz Ljubljane na Cerkno in nazaj, 5 polnih penzionov, petdnevno smučarsko vozovnico, uporabo vseh pripomočkov in rekvizitov, vse športne in spremljevalne aktivnosti (bazen), zavarovanje proti tretji osebi, animacijo, stroške vodenja in organizacije programa, učitelje SD Novinar.

Elektronska prijavnica

Vsi udeleženci naših tečajev morajo imeti plačano članarino (15 EUR) za sezono 2023/24.

Tečaj bo organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar.

Morebitno izredno povišanje cen na trgu (prevozi, smučarske vozovnice), lahko spremeni cene posameznih tečajev in ostalih storitev. O morebitni spremembi vas bomo obvestili preko elektronske pošte.

Splošne informacije

SD Novinar
Staničeva ulica 41
1000 Ljubljana
t: 01 434 70 12
m: 040 775 779
e: info@novinar-drustvo.si
w: www.novinar-drustvo.si

Kje smo?

Smučarsko društvo Novinar

Naročite se na obvestila društva