fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Športni dnevi podjetja

 

Športni dan za podjetja na NAJ SMUČIŠČU CERKNO

Odlično urejene proge, najsodobnejše in najvarnejše naprave, kakovostna ponudba ostalih storitev, na čelu z Alpsko perlo na vrhu Smučarskega centra Cerkno, so glavni razlogi, da je SC Cerkno prejel laskavo priznanje Naj slovensko smučišče, ki ga v vseslovenski radijski akciji podelijo obiskovalci in poslušalci iz vse Slovenije.

Povabite svoje zaposlene ali poslovne partnerje na zimsko druženje v neokrnjeno naravo, kjer se bo našlo nekaj za vsakogar.

Za vse ostalo poskrbimo mi, dan bo potekal v organizaciji animatorjev in učiteljev smučanja Smučarskega društva Novinar, poskrbeli pa bomo tudi za smučarske vozovnice, opremo in organizacijo zabavnega tekmovanja, kjer lahko vsak, ne glede na smučarsko znanje postane zmagovalec.

Ponudba vsebuje celotno izvedbo zimskega dne :

 • smučarske vozovnice
 • učitelje smučanja
 • izvedba tekmovanja VSL
 • test smuči
 • dnevni meni v restavraciji Alpska Perla
 • športna oprema za poslovne partnerje

Učitelji smučanja:

 • glede na število udeležencev bodo na razpolago učitelji smučanja, ki bodo spremljali udeležence in jim svetovali izbiri opreme, obnovitvi in nadgradnji smučarskega znanja ali pa vas samo popeljali po smučišču

VSL tekmovanje:

 • ker velja načelo, da je lahko zmagovalec vsak, ne glede na smučarsko znanje, tekmovanje poteka nekoliko drugače kot smo ga vajeni. Vsi tekmovalci imajo na voljo dve vožnji na postavljeni progi, ki je primerna za vse ravni smučanja, zmagovalec pa postne tisti, ki ima najmanjšo časovno razliko med obema časoma voženj.

Test smuči

 • preko celotnega dneva so v naših prostorih na voljo najnovejše testne smuči proizvajalca Volkl, naši učitelji in svetovalci pa bodo poskrbeli, da boste s primernimi smučmi uživali cel dan!

Kosilo

 • Po družabnem dopoldnevu vas čaka kosilo in razglasitev rezultatov v lepem ambientu Alpske Perle

Ostale možnosti

 • za vse tiste, ki ne smučajo organiziramo izlet na bližnje vrhove z vodnikom, sankanje ali sproščanje v termah v Hotelu Cerkno
 • za skupine lahko organiziramo zabavne igre na snegu, ki še popestrijo zabaven dan

Za vse informacije smo dosegljivi na spodnjih kontaktih, veselimo se druženja na snegu!

Dodatne informacije in rezervacije:

SD Novinar,
Luka Sekula, m: luka.sekula@novinar-drustvo.si