fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Prevozni Stari Vrh zimske počitnice

 

Vabimo vas, da zimske počitnice preživite s svojimi prijatelji in vrstniki ter učitelji smučanja na smučišču Stari Vrh. Vsako jutro se bomo odpeljali iz Ljubljane in se v popoldanskih urah tja tudi vrnili, vmes pa uživali na snegu in se mimogrede naučili kakšnega novega zavoja.

TERMIN

  • 19.2. –  22.2. 2022 (4 dni)

Okvirna časovnica:

Zborno mesto na parkirišču Dolgi most vsako jutro ob 7:15 uri, prihod ob 16:45 uri.

PROGRAM
Tečajniki bodo glede na smučarsko predznanje razdeljeni v manjše skupine, ki jih bo vodil učitelj smučanja z veljavno licenco. Program in vadba v skupinah je prilagojena glede na starost, smučarsko znanje in sposobnosti otrok, tako da jim omogoči kar najhitrejše napredovanje in izpopolnjevanje smučarske tehnike.

Vadba na snegu bo vsebovala:

  • prilagajanje na smučarsko opremo,
  • prilagajanje na osnovne oblike drsenja,
  • prosto smučanju z različnimi vajami in uporabo različnih pripomočkov,
  • smučarski poligoni, razne igre,
  • šolo smučanja z individualnimi nalogami,
  • smučanje po eni smučki, vzvratno smučanje,
  • smučanje preko valov, smučanje po celcu,
  • skoki na manjših skakalnicah in
  • zaključno tekmovanje s podelitvijo priznanj in nagrad.

Cena: Cena bo objavljena ob odprtju prijav

Drugi in vsi naslednji otroci imajo 10 % popust. Obvezno vpišite v prijavnico pod opombe.

Cena vključuje: učenje smučanja v majhnih skupinah, prevoz iz Ljubljane na Stari vrh in nazaj, kosila v restavraciji na smučišču, smučarsko vozovnico, uporabo vseh pripomočkov in rekvizitov, vse športne in spremljevalne aktivnosti, zavarovanje proti tretji osebi, animacijo, stroške vodenja in organizacije programa, učitelje SD Novinar.

Elektronska prijavnica

Z zbiranjem prijav začnemo konec oktobra

Vsi udeleženci naših tečajev morajo imeti plačano članarino (10 EUR) za sezono 2021/22.

Tečaj bo organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar.

Splošne informacije

Staničeva ul. 41,
1000 Ljubljana
t: 01/434 70 12
m: 040 775 779
e: info@novinar-drustvo.si
www: www.novinar-drustvo.si

Kje smo?

Smučarsko društvo Novinar

Naročite se na obvestila društva