Rolanje

Tečaji rolanja 2021

Tečaj rolanja je namenjen učenju in izpopolnjevanju rolanja otrok od 3,5 leta naprej in mladine z uporabo sodobnih didaktičnih pripomočkov (poligoni, talne oznake, ostali rekviziti). Vadba poteka v manjših homogenih skupinah, prilagojena glede na starost in predznanje otrok in mladine, kar jim omogoča najhitrejše napredovanje.

Vsi vadeči potrebujejo opremo za rolanje:
Rolarje, čelado, ščitnike za zapestje, komolce in kolena. Uporaba zaščitne opreme je obvezna!
Nudimo možnost izposoje opreme (obvezno navedite ob prijavi).

POLETNE POČITNICE (več informacij):

CENA:

• 45 EUR

Tečaji bodo potekali v popoldanskem času med 17:30 in 19:00

Za tečaj  ima 2. otrok 10 % popusta, 3. otrok iz iste družine pa 20 % popusta.

Vsi otroci morajo biti člani SD Novinar za tekočo sezono. V primeru, da otroci niso člani se za program plača letna članarina (10 EUR) in velja do 31.8.2021.

ELEKTRONSKA PRIJAVNICA

Tečaj bo organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar in upoštevanjem priporočil NIJZ o omejevanju širitve virusa Covid-19.

Pred začetkom vadbe boste prejeli podrobnejše informacije.