Rolanje

Tečaj rolanja je namenjen učenju in izpopolnjevanju rolanja otrok od 3,5 leta naprej in mladine z uporabo sodobnih didaktičnih pripomočkov (poligoni, talne oznake, ostali rekviziti). Vadba poteka v manjših homogenih skupinah, prilagojena glede na starost in predznanje otrok in mladine, kar jim omogoča najhitrejše napredovanje.

Vsi vadeči potrebujejo opremo za rolanje:
Rolarje, čelado, ščitnike za zapestje, komolce in kolena. Uporaba zaščitne opreme je obvezna!
Nudimo možnost izposoje opreme (obvezno navedite ob prijavi).

Tečaji rolanja 2021

MAJ IN JUNIJ 2021

V maju in juniju bomo izpeljali dvo mesečni tečaj rolanja (16 vadb in mesečna tečaja (maj in junij) po 8 vadb). Pričetek v ponedeljek, 3.5. in torek, 4.5.)  bomo rolali v Tivoliju.

Junijski mesečni tečaj bomo pričeli v ponedeljek, 31.5., in torek 1.6.

Termina:

• 1. termin: ponedeljek in sreda (18.00 – 19.00)
  • 2. termin: torek in četrtek (18.00 – 19.00)

Izpeljali bomo začetni tečaj (od 3,5 let naprej) in nadaljevalni tečaj rolanja.

Tečaj rolanja bomo zaključili s podelitvijo diplom in nagradic v sredo (23.6.) in četrtek (24.6.).

Nudimo možnost izposoje rolerjev in zaščitne opreme. Obvezen predhoden dogovor.
Poleg tega pa priporočamo, da imajo otroci s sabo negazirano pijačo.

Cilji
Učenje osnov in zahtevnejših prvin rolanja, razvoj ravnotežja, prilagajanje na hitrost, seznanjanje s pravilno uporabo zaščitne opreme, seznanjanje z varnim načinom rolanja na različnih območjih, postaviti temelje za vrednotenje športa nasploh, spodbujati strpno in prijateljsko vedenje v skupini.

ELEKTRONSKA PRIJAVNICA
Cena:
  • 99 EUR (dvomesečni tečaj, 16 vadb)
  • 55 EUR (mesečni tečaj, 8 vadb)

Drugi otrok iz iste družine ima 10 % popusta, 3. otrok pa 20 % popusta.

Vsi otroci morajo biti člani SD Novinar za tekočo sezono.
V primeru, da otroci niso člani se za program plača polovična letna članarina (10 EUR -50%) in velja do 31.8.2021.

Tečaj bo organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar in upoštevanjem priporočil NIJZ o omejevanju širitve virusa Covid-19.

Pred začetkom vadbe boste prejeli podrobnejše informacije.