Prevozni Cerkno novoletne

Vabimo vas, da novoletne počitnice preživite s svojimi prijatelji in vrstniki ter učitelji smučanja na smučišču Cerkno. Vsako jutro se bomo odpeljali iz Ljubljane in se v popoldanskih urah tja tudi vrnili, vmes pa uživali na snegu in se mimogrede naučili kakšnega novega zavoja.

TERMIN

• 27. – 30.12.2021 (4. dni)

Okvirna časovnica tečaja:

Zbor vsako jutro ob 7:15 uri na parkirišču Dolgi most, prihod ob 16:45 uri.

V primeru zadostnega števila prijav bo organiziran tudi tečaj bordanja. Tečajniki bodo glede na smučarsko predznanje razdeljeni v manjše skupine, ki jih bo vodil učitelj smučanja z veljavno licenco. Program in vadba v skupinah je prilagojena glede na starost, smučarsko znanje in sposobnosti otrok, tako da jim omogoči kar najhitrejše napredovanje in izpopolnjevanje smučarske tehnike. Vadba na snegu bo vsebovala:

• prilagajanje na smučarsko opremo,
  • prilagajanje na osnovne oblike drsenja,
  • prosto smučanje z različnimi vajami in uporabo različnih pripomočkov,
  • smučarski poligoni, razne igre,
  • šolo smučanja z individualnimi nalogami,
  • smučanje po eni smučki, vzvratno smučanje,
  • smučanje preko valov, smučanje po celcu,
  • skoki na manjših skakalnicah in
  • zaključno tekmovanje s podelitvijo priznanj in nagrad.

Drugi in vsi naslednji otroci imajo 10 % popust. Obvezno vpišite v prijavnico pod opombe.

CENA:

• Cena tečaja bo objavljena ob odprtju prijavnice

Cena vključuje: učenje smučanja v majhnih skupinah, prevoz iz Ljubljane na Cerkno in nazaj, kosila v restavraciji na smučišču, smučarsko vozovnico, uporabo vseh pripomočkov in rekvizitov, vse športne in spremljevalne aktivnosti, zavarovanje proti tretji osebi, animacijo, stroške vodenja in organizacije programa, učitelje SD Novinar.

Elektronska prijavnica

Z zbiranjem prijav začnemo konec oktobra.

Vsi udeleženci naših tečajev morajo imeti plačano članarino (10 EUR) za sezono 2021/22.

Tečaj bo organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar.