fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Prevozni Kranjska Gora novoletne

Vabimo vas, da novoletne počitnice preživite s svojimi prijatelji in vrstniki ter učitelji smučanja na smučišču Kranjska Gora. Vsako jutro se bomo odpeljali iz Ljubljane in se v popoldanskih urah tja tudi vrnili, vmes pa uživali na snegu in se mimogrede naučili kakšnega novega zavoja.

TERMIN

 • 26.-30.12. 2021 (5 dni)
 • 26.-28.12. 2021 (3 dni)

Okvirna časovnica:

Zbor vsako jutro ob 7:15 uri na parkirišču na Vodovodni ulici, prihod ob 16:45 uri.

PROGRAM
Tečajniki bodo glede na smučarsko predznanje razdeljeni v manjše skupine, ki jih bo vodil učitelj smučanja z veljavno licenco. Program in vadba v skupinah je prilagojena glede na starost, smučarsko znanje in sposobnosti otrok, tako da jim omogoči kar najhitrejše napredovanje in izpopolnjevanje smučarske tehnike. Vadba na snegu bo vsebovala:

 • prilagajanje na smučarsko opremo,
 • prilagajanje na osnovne oblike drsenja,
 • prosto smučanje z različnimi vajami in uporabo različnih pripomočkov,
 • smučarski poligoni, razne igre,
 • šolo smučanja z individualnimi nalogami,
 • smučanje po eni smučki, vzvratno smučanje,
 • smučanje preko valov, smučanje po celcu,
 • skoki na manjših skakalnicah in
 • zaključno tekmovanje s podelitvijo priznanj in nagrad.


Cena 5 dni:
Cena bo objavljena ob odprtju prijav
Cena 3 dni:Cena bo objavljena ob odprtju prijav
*Drugi in vsi naslednji otroci imajo 10 % popust. Popust na drugega otroka velja samo v primeru, da sta oba prijavljena na 5-dnevni smučarski tečaj in ne velja za 3-dnevne tečaja smučanja. Obvezno vpišite v prijavnico pod opombe.

Cena vključuje: učenje smučanja v majhnih skupinah, prevoz iz Ljubljane v Kranjsko Goro in nazaj, pet/tri kosil v restavraciji na smučišču, petdnevno/tridenvno smučarsko vozovnico, uporabo vseh pripomočkov in rekvizitov, vse športne in spremljevalne aktivnosti, zavarovanje proti tretji osebi, animacijo, stroške vodenja in organizacije programa, učitelje SD Novinar.

Elektronska prijavnica

Z zbiranjem prijav bomo pričeli konec oktobra

Vsi udeleženci naših tečajev morajo imeti plačano članarino (10 EUR) za sezono 2021/22.

Tečaj bo organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar.

Splošne informacije

Staničeva ul. 41,
1000 Ljubljana
t: 01/434 70 12
m: 040 775 779
e: info@novinar-drustvo.si
www: www.novinar-drustvo.si

Kje smo?

Smučarsko društvo Novinar

Naročite se na obvestila društva