Vadba za malčke

Vadba bo potekala na prostem in je namenjena otrokom med 2,5. in 4. letom starosti.

Termin maj in junij 2021

V maju in juniju bomo izpeljali dvo mesečni tečaj vadb (16 vadb ali mesečna tečaja (maj in junij) po 8 vadb). Pričetek v torek, 4.5., junijski vadbo bomo pričeli v torek 1.6.

• torek in četrtek (18.00 – 19.00)

Vadbo bomo zaključili s podelitvijo diplom in nagradic v četrtek, 24.6.2021.

Zbor
V Tivoliju pri kotalkališču med bazenom in mini golfom, postavljena je naša zastava.

Program
Gibalni razvoj je v razvoju človekovih funkcij v ospredju predvsem v prvih letih življenja. Razvoj poteka od naravnih oblik gibanja do celostnih zahtevnejših športnih dejavnosti, v interakciji med zorenjem, učenjem in posameznikovo lastno voljno aktivnostjo. V predšolskem obdobju otrok pridobiva raznovrstne izkušnje zlasti z igro.

Vsebine

• Orientiranje v naravi v povezavi z naravnimi oblikami gibanja
  • Prilagojena »trim steza« na otroškem igrišču
  • Osnovni elementi atletike
  • Osnovne dejavnosti z žogo
  • Dejavnosti z baloni
  • Elementarne igre
  • Štafetne igre
  • Vožnja s poganjalci
ELEKTRONSKA PRIJAVNICA

Cena:

• 55 EUR (mesečna vadba, 8 vadb)
  • 99 EUR (dvomesečna vadba, 16 vadb)

Popust za drugega otroka iz iste družine znaša 10%, za tretjega in naprej pa 20%.

Vsi otroci morajo biti člani SD Novinar za tekočo sezono.
V primeru, da otroci niso člani se za program plača polovična letna članarina (10 EUR -50%) in velja do 31.8.2021.

Tečaj bo organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar in upoštevanjem priporočil NIJZ o omejevanju širitve virusa Covid-19.

Pred začetkom vadbe boste prejeli podrobnejše informacije.