Si za športno obarvano jesensko druženje z novimi prijatelji? Se rad zabavaš v bazenu in ob športnih aktivnostih?

Če je tvoj odgovor DA, te vabim, da se pridružiš našemu JESENSKEMU ŠPORTNEMU TABORU s plavalnimi izzivi v Radencih.

TERMIN: 2.-5.11.

Glavni poudarek tabora v Radencih bo na učenju (tečaju) plavanja in druženja z vrstniki iz alpske šole in tekmovalcih (U8 in U10).

Na taboru bomo izvajali pester nabor športnih vsebin:

• plavanje (vsak dan),
  • plezanje,
  • gokard,
  • mini golf,
  • pohod (spoznavanje okolice),
  • štafetne igre,
  • slack line,
  • tekalne igre,

SPOZNAVANJE NOVIH PRAVIH PRIJATELJEV IN NEPOZABNO DOŽIVETJE

Druženje z vrstniki je odličen način, da sklenejo nova prijateljstva ob različnih aktivnostih, kot je spoznavni večer, kino, Novinarjev talent, zaključni ples in sodelovanju pri pomembnih nalogah (reditelj, oblačenje posteljnine, pospravljanje sob, …). Taboru se bodo pridružili tudi Novinarjeva Alpska šola in Tekmovalci iz selekcij U8 in U10

Pravih prijateljstev pa se ne pozabi in se ne zaključijo ob koncu tabora.

NAJBOLJŠA PREIZKUŠNJA

Na taboru otroci oblikujejo pomembne življenjske veščine, kot so samostojnost, zaupanje vase in samozavest. Ker bodo otroci cel tabor preživeli v skupini je to odličen način, da se naučijo sodelovati, sklepati kompromise in biti strpni.

TERMIN: 2.-5.11.

CENA: 295 EUR

Drugi in vsi naslednji otroci imajo 5 % popust. Obvezno vpišite v prijavnico pod opombe.

Prijave zbiramo do 20.10.2023 oziroma do zapolnitve prostih mest.

V ceni so všteti vsi stroški: 4 dnevni program, 3 polni penzion in dodatno kosilo, prevoz, izvedba programa.

DODATNE INFORMACIJE

Iztok Zajc (040 437 442, iztok.zajc@novinar-drustvo.si)

Vsi udeleženci potrebujejo vse potrbščine za plavanje (kopalke in brisače) ter plavalne pripomočke.

Vsi udeleženci tabora morajo biti člani SD Novinar. Tisti, ki nimajo plačano članarino za sezono 2023/24, bodo prejeli dodaten račun za članarino (letna članarina v višini 15 EUR, velja do 31.8.2024)

POMEMBNO!

Pridružujemo si pravico do sprememb ali odpovedi tabora. Tabor bo organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar

Mi se že veselimo druženja med počitnicami!