fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Tekmovalno smučanje

 

Tekmovalno smučanje

V zadnjih letih se je še izboljšala kakovost dela v otroških kategorijah tekmovalnega smučanja, kar se odraža na odličnih rezultatih in številčnosti na nivoju otroškega smučanja in vedno močnejši mladinski ekipi, ki ima s tem dobro izhodišče za kaljenje vrhunskih smučarjev. V sezoni 2020/21 smo se v otroških kategorijah zaradi epidemioloških razmer posvetili predvsem treningu tehnike, saj tekem na v otroških kategorijah ni bilo. Tekmovanja so potekala v kategoriji mladincev in mladink, ter članov kjer so se naši tekmovalci odrezali odlično in so si s svojimi nastopi priborili mesta v reprezentancah SZS.  Kljub nenavadni sezoni smo uspeli opraviti večino zastavljenih ciljev pred sezono. Vse to je nedvomno odraz strokovnega dela in dobrega odnosa med trenerji, otroci, starši in sponzorji.

Naj naštejemo le nekaj najboljših tekmovalcev v posameznih kategorijah in njihove najboljše rezultate v sezoni 2019/2020:

  • Žan Kranjec – član A reprezentance, zmaga v svetovnem pokalu (Saalbach), skupno 4. mesto v WC velesalom
  • Tim Tršan – član B reprezentance (EC)
  • Jakob Anderlič – član C reprezentance
  • Miha Svetličič – član C reprezentance
  • Filip Zupančič – član C reprezentance

Si za športno obarvano druženje z novimi prijatelji? Rad smučaš in se zabavaš na snegu? Poleti pa na morju in v naravi? Si letnik rojstva 2012 ali 2013 ali 2014 ali 2015? Pridruži se nam v sezoni 2021-22

Splošne informacije

Staničeva ul. 41,
1000 Ljubljana
t: 01/434 70 12
m: 040 775 779
e: info@novinar-drustvo.si
www: www.novinar-drustvo.si

Kje smo?

Smučarsko društvo Novinar

Naročite se na obvestila društva