Otroci

Otroci so naše največje bogastvo in obenem naša prihodnost. Prav zato je največ programov in vsebin v našem društvu  namenjeno otrokom. Zavedamo se, da je pestro in raznoliko gibalno znanje zelo pomembno za otrokov razvoj, zato skupaj z vrtci in osnovnimi šolami izvajamo vrsto različnih vadb v telovadnicah. Otroci se pri nas lahko udeležijo smučarske šole, prevoznih smučarskih tečajev ali zimovanj. Ko sneg skopni pa se z otroki odpravimo v naravo, kjer izvajamo tečaje rolanja. Da pa otrokom med počitnicami ni dolgčas smo pripravili pestre programe, ki jih izvajamo med poletnimi in jesenskimi počitnicami. Skratka skozi celo leto ŠPORTAMO in se zabavamo tako, da ne dvomimo, da boste našli nekaj za vsakega otroka.