fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Šola smučanja

Šola smučanja Cerkno

Šola smučanja Cerkno deluje na smučišču Cerkno. Učitelji smučanja, bordanja in teka na smučeh so na razpolago vsak dan od 09.00 do 15.30. Naši učitelji vas naučijo bordati ali smučati z veliko mero potrpežljivosti in profesionalnosti. V šoli je na razpolago tudi tekoči trak, ki predvsem začetnikom omogoča, da se znebijo morebitnega strahu pred gnečo na progah, dolžino proge, strmino in se lahko na tem delu smučišča naučijo osnovnih veščin potrebnih, da bodo lahko na snegu resnično uživali. V smučarski šoli večkrat v sezoni organiziramo tudi skupinske tečaje smučanja in bordanja za otroke in odrasle… Na smučišču organiziramo tudi športne dneve in šole v naravi za vrtce in osnovne šole, ter športne dneve za podjetja.

V letošnji sezoni organiziramo skupinske tečaje v naslednjih terminih:

Vikend tečaji za najmlajše:

 

CENIKI 2023/2024:

 

INFORMACIJE IN REZERVACIJE
m: 031 780 111 (šola), 040 775 779;
e: sola.smucanja@novinar-drustvo.si

Pisarna šole smučanja je odprta vsak dan v času obratovanja smučišča. Za tečaje in individualne ure se je potrebno prijaviti vsaj dan pred željenim pričetkom.