RAZPIS SEMINARJA O PRIDOBITVI LICENCE ISIA ZA DELO V TUJINI

ZUTS razpisuje seminar za pridobitev licence ISIA za delo v tujini, ki bo potekal v soboto, 19.10.2024 na smučišču Kaprun (AUT).

RAZPIS TEČAJA USPOSABLJANJA UČITELJ/TRENER ALPSKEGA SMUČANJA 2. STOPNJE (SD2)

ZUTS razpisuje tečaj usposabljanja Učitelj/trener alpskega smučanja 2. stopnje (SD2)

TERMINSKI PLAN ZUTS

Spodaj najdete terminski plan akcij ZUTS Slovenije v smučarski sezoni 2024/25.

SLOSKI KLUB

Vsak učitelj smučanja v primeru, da želi urediti veljavno licenco za poučevanje mora urediti SLOSKI Klub preko ene od osnovnih organizacij, saj se ZUTS-ova SLOSKI Klub razlikuje od navadne in je na kartici tudi slika, napisane usposobljenosti in prostor za licenčno nalepko.

V prihajajoči sezoni je prišlo do prenove kartice in določenih sprememb vezano na to. Natančnejše informacije glede vrste članstva in vsebin različnih zararovalnih paketov si lahko preberete na https://sloski.si/sloski-klub-clanstvo/

IŠČEMO NOVE SODELAVCE

Smučarsko društvo Novinar išče nove komunikativne, razigrane, delovne učitelje, ki so usposobljeni (ali se želijo usposobiti) za vodenje vadbe smučanja, rolanja, splošne športne vadbe, vadbe v vrtcih, vodenje interesnih dejavnosti v osnovnih šolah itd. za sezono 2024/25.