fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Vabimo vas, da se udeležite tradicionalnega memorialnega veleslaloma za cicibanke in cicibane, ki ga organiziramo v spomin na Roka Petroviča. Rok je bil član našega društva, in je bil med najuspešnejšimi slovenskimi smučarji vseh časov.

Prehodna pokala za to tekmovanje sta podarila Rokova starša. Izmed mnogih Rokovih priznanj sta izdvojila dva pokala, ki ju je Rok dobil za zmagi na Pokalu TOPOLINO. Na prehodnih pokalih so vpisana imena vseh dosedanjih zmagovalcev, prav tako pa bodo vpisani vsi bodoči zmagovalci. Poleg prehodnega pokala prejmejo trije najbolje uvrščeni tudi pokale v trajno last, prvih deset pa priznanja in praktične nagrade.

Razpis tekmovanja najdete na spodnjih povezavah

RAZPIS 27. POKAL ROKA PETROVIČA 2022 INVITATION 27th ROK’S CUP

 

ŠTARTNA LISTA REZULTATI 2022

 

PROGRAM TEKMOVANJA:

8:00 Prevzem štartnih številk – pri gostilni Kralj Matjaž (zastava SD Novinar)

9:30 -10:15 Ogled proge (U10 nižji štart, U12 višji štart)

10:30 Štart U10

– štart U12 pol ure po koncu U10 (cca 12:00)

– Razgalsitev rezulatov pol ure po končanem tekmovanju v ciljnem prostoru samo za tekmovalce in trenerje.

– Nagrade so za prvih deset (dečki, deklice) uvrščenih  v posamezni kategoriji