fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Aktivne jesenske počitnice

 

Aktivne počitnice v Ljubljani bomo izvajali tudi med jesenskimi počitnicami. Vabljeni vsi otroci, ki si želite počitnice preživeti aktivno in v dobri družbi, zraven pa se kaj novega naučiti in doživeti. Ekipa SD Novinar vas pričakuje in se veseli zabavnega druženja!

Program bo potekal v Ljubljani (Staničeva 41) in je namenjen otrokom od 1. do 5. razreda osnovnih šol z območja MOL. Trudimo se, da je velik del aktivnih počitnic (če nam le to vreme omogoča) izpeljan zunaj, v naravi. Program je sestavljen tako, da za otroke poteka varstvo v telovadnici in učilnici z aktivnostmi po izbiri otrok od 7.00 do 8.30 ure, potem sledi malica, od 9.00 do 12.00 ure potekajo vsak dan različne športne aktivnosti, delavnice in izleti z različnimi obiski. Ob 12.00 uri se odpravimo na kosilo in smo nazaj približno ob 13.00 uri. Potem pa zopet od 13.00 do 15.30 ure potekajo različne delavnice in športne aktivnosti. Sledi popoldanska malica in v nadaljevanju varstvo do 17.00. s prosto igro po izbiri otrok na zunanjem igrišču dokler jih ne prevzamejo starši.

*Program je okviren in se lahko spremeni glede na vremenske razmere in razpoložljivost zunanjih sodelavcev.

Termin: 26.-30.10.2020 (5 dni)

 

ELEKTRONSKA PRIJAVNICA

CENA:

  • 5 EUR/dan  (sofinacirana mesta, program sofinacira Mestna občina Ljubljana)
  • 22 EUR/dan (otroci z drugih občin in po zapolnitvi prostih mest)

Za sofinanciran program morajo biti učenci od 1. do 5. razreda osnovnih šol z območja MOL, ki imajo stalno prebivališče na območju MOL, število mest je omejeno. Plačila v primeru odpovedi udeležbe na sofinanciranem programu, ne bomo vračali. Ob prijavi se je potrebno včlaniti v SD Novinar (velja za nesofinancioniran program).

Plačilo izvedete po potrditvi prijave in prejetju računa. Cena vključuje: vse športne in spremljevalne aktivnosti, prevoz, uporabo vseh pripomočkov in rekvizitov, kosila in malice, zavarovanje proti tretji osebi, animacijo, stroške vodenja in organizacije programa, učitelje in animatorje SD Novinar. Plačila v primeru odpovedi udeležbe na sofinanciranem programu, ne bomo vračali. Ob prijavi se je potrebno včlaniti v SD Novinar (velja za nesubvencioniran program) ter plačati celoten aranžma.

Splošni pogoji so sestavni del te ponudbe in so dostopni na internetni strani SD Novinar.

Splošne informacije

  • ponedeljek od 9.00 do 13.00
  • sreda od 9.00 do 13.00

Staničeva ul. 41,
1000 Ljubljana
t: 01/434 70 12
m: 040 775 779
e: info@novinar-drustvo.si
www: www.novinar-drustvo.si

Kje smo?

Smučarsko društvo Novinar

Naročite se na obvestila društva