fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Vikend tečaji

Vabimo otroke od 3,5 leta naprej  se nam pridružite na smučarskih vikend tečajih in se skupaj  s svojimi prijatelji in vrstniki ter učitelji smučanja naučite prvih korakov ali pa nadgradite svoje znanje na smučišču Cerkno.

Vsako jutro se bomo odpeljali iz Ljubljane in se v popoldanskih urah tja tudi vrnili, vmes pa uživali na snegu in se mimogrede naučili kakšnega nove vragolije na snegu.

TERMINI:

  • januar 2021
  • februar 2021

Zbor ob 7:30 uri na parkirišču pred Tehničnimi pregledi Avto Krka (Ulica Ljubljanskih brigad, tik za obvoznico).
Prihod ob 15:30 uri na isto mesto.

PROGRAM
Tečajniki bodo glede na smučarsko predznanje na vikend tečaji razdeljeni v manjše skupine, ki jih bo vodil učitelj smučanja z veljavno licenco. Program in vadba v skupinah je prilagojena glede na starost, smučarsko znanje in sposobnosti otrok, tako da jim omogoči kar najhitrejše napredovanje in izpopolnjevanje smučarske tehnike. Vadba na snegu bo vsebovala:

  • prilagajanje na smučarsko opremo,
  • prilagajanje na osnovne oblike drsenja,
  • prosto smučanje z različnimi vajami in uporabo različnih pripomočkov,
  • smučarski poligoni, razne igre,
  • šolo smučanja z individualnimi nalogami,
  • smučanje po eni smučki, vzvratno smučanje,
  • smučanje preko valov, smučanje po celcu,
  • skoki na manjših skakalnicah in zaključno tekmovanje s podelitvijo priznanj in nagrad.

Cena:

Predšolski otroci Šolski otroci
2 dni 98 EUR 115 EUR

Cena vključuje: učenje smučanja v majhnih skupinah, prevoz iz Ljubljane na Cerkno in nazaj, kosila v restavraciji na smučišču, smučarsko vozovnico, uporabo vseh pripomočkov in rekvizitov, vse športne in spremljevalne aktivnosti, zavarovanje proti tretji osebi, animacijo, stroške vodenja in organizacije programa, učitelje SD Novinar.

Elektronska prijavnica

Vsi udeleženci naših tečajev morajo imeti plačano članarino (10€) za sezono 2020/21.

Tečaj bo organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar.

Splošne informacije

SD Novinar
Staničeva ulica 41
1000 Ljubljana
t: 01 434 70 12
m: 040 775 779
e: info@novinar-drustvo.si
w: www.novinar-drustvo.si

Kje smo?

Smučarsko društvo Novinar

Naročite se na obvestila društva