V smučarskem društvu Novinar izvajamo veliko dejavnosti in aktivnosti in smo vedno veseli ljudi, ki so pripravljeni na delo z otroki.

Imate radi šport?
Ste komunikativni in razigrani?
Radi delate z otroki?
Ste usposobljeni za učenje enega ali več športov?
Bi radi pridobili znanja in izkušnje?

ELEKTRONSKA PRIJAVNICA

Prijave zbiramo do 10.8.2020.

Smučarsko drušvo Novinar išče nove sodelavce na področju učenja različnih športov. Iščemo ljudi, ki so usposobljeni (ali se želijo usposobiti) za vodenje vadbe smučanja, rolanja, splošne športne vadbe, vadbe v vrtcih, vodenje interesnih dejavnosti v osnovnih šolah itd.

Delo ni redno, zato je super dopolnilo vašim drugim dejavnostim in dodaten zaslužek!
Več imate časa, bolj vas lahko vključimo v naše programe.

AKTIVNE POLETNE POČITNICE
TERMINI:
29.6 – 3. 7.2020
6. 7. – 10. 7.2020
13. 7. – 17. 7.2020
10. 8. – 14. 8.2020
17. 8. – 21. 8.2020
24. 8. – 28. 8.2020
Podroben razpis programa najdete na povezavi http://www.novinar-drustvo.si/aktivne-poletne-pocitnice/
Prednost imajo kandidati, ki so pripravljeni sodelovati celo sezono in so usposobljeni na področju športa in/ali pedagogike.

INTEGRACIJSKE GIBALNE URICE
TERMIN: od 15.9. do 30.5, dopoldne (9h do 12h) in popoldne (15h do 17h), od ponedeljka do petka
LOKACIJA: ljubljanski vrtci
V ljubljanskih vrtcih izvajamo Integrirane gibalne urice s skupinami 2. starostnega obdobja (3-6 let). Obseg dela do: 20h/teden.

INTERESNE DEJAVNOSTI NA OŠ – ŠPORTNA VADBA
TERMIN: od 15.9. do 15.6., ponedeljek do petek, 1-2h med 13. in 16. uro,
LOKACIJA: ljubljanske osnovne šole
Za vas je to dobro dopolnilo, če imate dopoldanske obveznosti.
Prednosti imajo kandidati, ki sodelujejo tudi v drugih programih našega društva in so primerno usposobljeni na področju športa in/ali pedagogike.

TEČAJI ROLANJA
TERMINI: jesen in pomlad, med tednom popoldne 1-2h med 17. in 19. uro
LOKCIJA: Športni park Tivoli, Ljubljana
Za vas je rolanje dobro dopolnilo, če imate dopoldanske obveznosti.
Prednosti imajo kandidati, ki sodelujejo tudi v drugih programih našega društva in imajo usposobljenost za učenje rolanja ali so pripravljeni narediti tečaj.

TEČAJI SMUČANJA
TERMINI: vikendi december – marec, božične počitnice, šolske počitnice, Šola smučanja Cerkno in Stari Vrh;
LOKACIJA: Slovenija in tujina, Cerkno, Stari Vrh
V zimskem času organiziramo različne tečaje smučanja, iščemo pa tudi učitelje za delo v Šolah smučanja Cerkno in Stari Vrh preko celotne zime.