Seminar je prestavljen na sredo, 12.2.2020!

Organizirali bomo še zadnji licenčni seminar za pridobitev licence ZUTS in IVSI za učenje smučanja v letu 2020. Seminar bo potekal na nočni smuki na smučišču Stari Vrh.

Tema seminarja:

• predelava aktualne šole smučanja (v delavnici bo poudarek na predelavi aktualne šole smučanja, s korekcijo lastnega smučanja predvsem v naprednem in vrhunskem terenskem smučanju).

Program seminarja:

Kotizacija za seminar:

• 20 EUR (za člane SD Novinar),
  • 25 EUR (ostali).

Plačilo po prejetju računa na TRR.

Člani SD Novinar boste lahko licenčne nalepke dobili po končanem seminarju. Cena licenčne  nalepke ZUTS je 15 EUR, IVSI pa 17 EUR. Za prevzem licenčne nalepke na seminarju jo morate plačati že pred seminarjem z nakazilom na TRR.

OPOZORILO! Velja samo za člane SD Novinar!

Prijave do zapolnitve prostih mest oziroma najkasneje do sredo, 12.2. do 8. ure.

Elektronska prijavnica

Za vse udeležence seminarja bodo na voljo smučarske vozovnice po nižji ceni. Točne informacije bodo prijavljeni udeleženci dobili skupaj z ostalimi navodili pred seminarjem.