fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Kako hitro minevajo poletne počitnice. Zakorakali smo že v predadnji teden in tako tudi v predzadnji termin Aktivnih poletnih počitnic. Nova skupina otrok je teden kot ponavadi začela s spoznavnimi igrami in obiskom reševalcev.

Teden bomo nadaljevali po urniku in sicer s sprehodom v center, tombolo, obiskom Kopališča Kodeljevo, zabavnimi izzivi in iskanjem skritega zaklada. Petek pa bo dan za naša najljubša prevozna sredstva – rolerje, skiroje in kotalke. Za konec pa sledi še obisk naše maskote račke.

Za prehrano pa kot vedno skrbijo v Okrepčevalnici K(p)apica, kjer nam pripravijo okusen jedilnik.

Naslednji teden pa zaključujemo naše poletne programe zato vas vabimo, da počitnice zaključite z nami na tečaju rolanja ali aktivnih počitnicah.