Vadba za malčke

Vadba bo potekala na prostem in je namenjena otrokom med 2,5. in 4. letom starosti.

Termin september 2021

V septembru bomo izpeljali mesečni tečaj vadb (8 vadb). Pričetek v torek, 7.9.

• torek in četrtek (17.30 – 18.30)

Vadbo bomo zaključili s podelitvijo diplom in nagradic v četrtek, 30.9.2021.

Zbor
V Tivoliju pri kotalkališču med bazenom in mini golfom, postavljena je naša zastava.

Program
Gibalni razvoj je v razvoju človekovih funkcij v ospredju predvsem v prvih letih življenja. Razvoj poteka od naravnih oblik gibanja do celostnih zahtevnejših športnih dejavnosti, v interakciji med zorenjem, učenjem in posameznikovo lastno voljno aktivnostjo. V predšolskem obdobju otrok pridobiva raznovrstne izkušnje zlasti z igro.

Vsebine

• Orientiranje v naravi v povezavi z naravnimi oblikami gibanja
  • Prilagojena »trim steza« na otroškem igrišču
  • Osnovni elementi atletike
  • Osnovne dejavnosti z žogo
  • Dejavnosti z baloni
  • Elementarne igre
  • Štafetne igre
  • Vožnja s poganjalci
ELEKTRONSKA PRIJAVNICA

Cena:

• 55 EUR (mesečna vadba, 8 vadb)

Popust za drugega otroka iz iste družine znaša 10%, za tretjega in naprej pa 20%.

Za vadbo lahko koristite BON21 (bon z namenom odprave posledic epidemije v gostinstvu, turizmu, športu in kulturi).

Vsi otroci morajo biti člani SD Novinar za tekočo sezono. Letna članarina znaša 10 EUR in velja do 31.8.2022.

Tečaj bo organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar in upoštevanjem priporočil NIJZ o omejevanju širitve virusa Covid-19.

Pred začetkom vadbe boste prejeli podrobnejše informacije.