fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Vsak davčni zavezanec rezident lahko nameni do 1,0 % dohodnine tudi za financiranje športnih društev, ki imajo status društva v javnem interesu. Takšna donacija za vas ne predstavlja nobenega stroška, saj gre za dohodnino, ki jo sicer plačate državi.

Na seznamu upravičencev je tudi SD Novinar. Odločitev, da del dohodnine namenite nam, vam osebno ne prinaša nobenih stroškov, nam pa bi olajšala delovanje in omogočila še uspešnejše in bolj kakovostno izvajanje programov.

Del dohodnine nam najlažje podarite s pomočjo obrazca, ki ga najdete na straneh Olimpijskega komiteja Slovenije.

Več informacij in zahtevo za oddajo lahko najdete tudi preko portala eDavki.

Vnaprej se vam zahvaljujemo za vaše donacije in vam želimo vse dobro v letu 2023!