fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Vsak davčni zavezanec rezident lahko nameni do 1,0 % dohodnine tudi za financiranje športnih društev, ki imajo status društva v javnem interesu. Takšna donacija za vas ne predstavlja nobenega stroška, saj gre za dohodnino, ki jo sicer plačate državi.

Na seznamu upravičencev je tudi SD Novinar. Odločitev, da del dohodnine namenite nam, vam osebno ne prinaša nobenih stroškov, nam pa bi olajšala delovanje in omogočila še uspešnejše in bolj kakovostno izvajanje programov.

Del dohodnine nam najlažje podarite s pomočjo obrazca, ki ga najdete na straneh Olimpijskega komiteja Slovenije.

Donirate v naslednjih korakih:
1. Izpolnite vsa polja (v polje »DONACIJO ŽELIM NAMENITI« bo dovolj le NOVI in že vam bo izpisalo naše podatke »SMUČARSKO DRUŠTVO NOVINAR 34260820«)
2. Podpišite zahtevo s prstom ali miško
3. Potrdite strinjanje o obdelavi osebnih podatkov in pooblastilo za oddajo zahteve na pristojni finančni urad
4. Kliknite »ODDAJ ZAHTEVO«

Več informacij in zahtevo za oddajo lahko najdete tudi preko portala eDavki.

Vnaprej se vam zahvaljujemo za vaše donacije in vam želimo vse dobro v letu 2023!