fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Poletje se nezadržno bliža koncu, mi pa se že pripravljamo na jesenski del vsakoletnih programov, ko bomo ponovno rolali in telovadili, tokrat tudi z odraslimi. 
V novo šolsko leto bomo vstopili s septembrskim mesečnim tečajem rolanja, vadbo za malčke ter novim programom funkcionalne vadbe za odrasle. Vse programe bomo izvajali v parku Tivoli z zbornim mestom pri naši modri zastavi ob kotalkališču pri Mini golf cafee. Vadbe bomo zaključili v zadnjem tednu septembra s podelitvijo diplom in nagradic.

MESEČNI TEČAJ ROLANJA

V mesecu septembru bomo organizirali mesečni tečaj rolanja v Parku Tivoli, ki vključuje 8 enournih vadb s pričetkom 5.9. oziroma 5.9.2022 in zaključkom 28.9 oziroma 29.9.2022

Termina:
1. termin: ponedeljek in sreda (17.30 – 18.30)
2. termin: torek in četrtek (17.30 – 18.30)

CENA MESEČNEGA TEČAJA: 60eur

VADBA ZA MALČKE

Poleg tečaja rolanja bomo izpeljali tudi mesečni sklop vadbe za malčke, ki je namenjena otrokom med 2,5. in 4. letom starosti. 8 vadb s pričetkom v torek, 6.9. bo vključevalo, orientiranje v naravi v povezavi z naravnimi oblikami gibanja, prilagojeno »trim stezo« na otroškem igrišču, osnovne elemente atletike, osnovne dejavnosti z žogo, dejavnosti z baloni, elementarne igre in štafetne igre.

  • torek in četrtek (17.30 – 18.30)

Cena:

  • 60 eur (mesečna vadba, 8 vadb)

FUNKCIONALNA VADBA ZA ODRASLE

Vadba je namenjena vsem, ki si želite vodene vadbe pod strokovnim nadzorom z namenom izboljšanja splošne telesne pripravljenosti in vas ni strah novih športnih izzivov. Zaradi svojih značilnosti je takšna oblika vadbe primerna za vse starosti in stopnje fizične pripravljenosti.

Vadba bo potekala na prostem – v parku, 2x tedensko v dveh različnih terminih, v manjših skupinah z osebnim pristopom in prilagoditvijo vašim potrebam. Razvijali bomo vse glavne gibalne sposobnosti (moč, vzdržljivost, gibljivost, koordinacija, ravnotežje in hitrost) in z različnimi pripomočki bomo poskrbeli za raznolikost in progresijo vaj. Del vadbenih enot bo namenjen različnim športnim igram, druženju, zabavi ter sproščanju.

Termina:
1. termin: ponedeljek in sreda (17.30 – 18.30)
2. termin: torek in četrtek (17.30 – 18.30)

CENA MESEČNE VADBE: 60 eur (8 vadb)

Splošne informacije

Staničeva ul. 41,
1000 Ljubljana
t: 01/434 70 12
m: 040 775 779
e: info@novinar-drustvo.si
www: www.novinar-drustvo.si

Kje smo?

Smučarsko društvo Novinar

Naročite se na obvestila društva