Vadba je namenjena vsem, ki si želite vodene vadbe pod strokovnim nadzorom z namenom izboljšanja splošne telesne pripravljenosti in vas ni strah novih športnih izzivov.

SI ŽELITE?

• vadbe, ki je prilagojena vašim potrebam in željam?
  • izboljšati splošno telesno pripravljenost?
  • poizkusiti različne oblike in vrste vodene vadbe ?
  • spoznavati principe in načela varne rekreativne vadbe?
  • poskrbeti za splošno boljše počutje in preventivo pred poškodbami ?
  • spoznati osnove sproščanja po telesni aktivnosti?
  • zabave in druženja skozi različne športne igre?

Potem je Novinarjeva funkcionalna vadba prava izbira za vas

KAKO BO VADBA POTEKALA IN KAJ BO VSEBOVALA?

• potekala bo na prostem, v parku, 2x tedensko v dveh različnih terminih (8 vadbenih enot)
  • v manjših skupinah (osebni pristop in prilagoditev vašim potrebam)
  • razvijali bomo vse glavne gibalne sposobnosti (moč, vzdržljivost, gibljivost, koordinacija, ravnotežje in hitrost)
  • z različnimi pripomočki bomo poskrbeli za raznolikost in progresijo vaj
  • del vadbenih enot bo namenjen različnim športnim igram, druženju, zabavi ter sproščanju
  • zaradi svojih značilnosti je takšna oblika vadbe primerna za vse starosti in stopnje fizične pripravljenosti

Vadbo bomo organizirali v mesecu septembru v Parku Tivoli in vključuje 8 enournih vadb s pričetkom 5.9. oziroma 6.9.2022 in zaključkom 28.9 oziroma 29.9.2022. Vadba bo potekala istočasno kot tečaj rolanja za otroke in vadba za malčke.

Termina:
1. termin: ponedeljek in sreda (17.30 – 18.30)
2. termin: torek in četrtek (17.30 – 18.30)

Vadbo bo vodila Maša Šteh (masa.steh@novinar-drustvo.si). Licencirana vaditeljica funkcionalne vadbe in študentka Fakultete za šport smer Kinezioligija z več kot 5. leti izkušenj z vodenjem različnih oblik skupinske vadbe

CENA MESEČNE VADBE: 60 eur (8 vadb)

V primeru prijave partnerja ali otroka iz iste družine priznamo 10% popust, za tretjega in naprej pa 20%.

Vsi udeleženci morajo biti člani SD Novinar za tekočo sezono. Letna članarina znaša 10 EUR in velja do 31.8.2023.

Tečaj bo organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar in upoštevanjem priporočil NIJZ o omejevanju širitve virusa Covid-19.

Pred začetkom vadbe boste prejeli podrobnejše informacije.