fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Prevozni Stari Vrh zimske počitnice

 

Vabimo vas, da zimske počitnice preživite s svojimi prijatelji in vrstniki ter učitelji smučanja na smučišču Stari Vrh. Vsako jutro se bomo odpeljali iz Ljubljane in se v popoldanskih urah tja tudi vrnili, vmes pa uživali na snegu in se mimogrede naučili kakšnega novega zavoja.

TERMIN

  • 21.2 – 24.2.2024

Okvirna časovnica:

Zborno mesto vsako jutro ob 7:15 uri, prihod ob 16:45 uri.

PROGRAM
Tečajniki bodo glede na smučarsko predznanje razdeljeni v manjše skupine, ki jih bo vodil učitelj smučanja z veljavno licenco. Program in vadba v skupinah je prilagojena glede na starost, smučarsko znanje in sposobnosti otrok, tako da jim omogoči kar najhitrejše napredovanje in izpopolnjevanje smučarske tehnike.

Vadba na snegu bo vsebovala:

  • prilagajanje na smučarsko opremo,
  • prilagajanje na osnovne oblike drsenja,
  • prosto smučanju z različnimi vajami in uporabo različnih pripomočkov,
  • smučarski poligoni, razne igre,
  • šolo smučanja z individualnimi nalogami,
  • smučanje po eni smučki, vzvratno smučanje,
  • smučanje preko valov, smučanje po celcu,
  • skoki na manjših skakalnicah in
  • zaključno tekmovanje s podelitvijo priznanj in nagrad.

CENA: 275 EUR

Drugi in vsi naslednji otroci imajo 5 % popust. Obvezno vpišite v prijavnico pod opombe.

Cena vključuje: učenje smučanja v majhnih skupinah, prevoz iz Ljubljane na Stari vrh in nazaj, kosila v restavraciji na smučišču, smučarsko vozovnico, uporabo vseh pripomočkov in rekvizitov, vse športne in spremljevalne aktivnosti, zavarovanje proti tretji osebi, animacijo, stroške vodenja in organizacije programa, učitelje SD Novinar.

Elektronska prijavnica

Vsi udeleženci naših tečajev morajo imeti plačano članarino (15 EUR) za sezono 2023/24.

Tečaj bo organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar.

Splošne informacije

SD Novinar
Staničeva ulica 41
1000 Ljubljana
t: 01 434 70 12
m: 040 775 779
e: info@novinar-drustvo.si
w: www.novinar-drustvo.si

Kje smo?

Smučarsko društvo Novinar

Naročite se na obvestila društva