fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Prevozni Stari Vrh zimske počitnice

 

Obveščamo vas, da odpovedujemo tečaj na Starem Vrhu.

Razlog za odpoved je slabo epidemiološko zdravstveno stanje v Sloveniji. V skladu s predpisi, ki trenutno veljajo, smo med zimskimi počitnicami za vas pripravili tečaja na smučišču Cerkno in Kranjska Gora.

Aktualno informacije in prijavnico najdete na: http://www.novinar-drustvo.si/news/aktualno-zimske2021/ 

Priporočamo, da se z otroki čim večkrat odpravite ven v naravo, kakšno idejo (za zunaj ali notri) pa najdete med našimi novicami (Migaj z Račko).

Tako bomo skupaj čim bolj pripravljeni za prihajajoče smučarske dneve na smučiščih Cerkno in Kranjska Gora.

Vabimo vas, da zimske počitnice preživite s svojimi prijatelji in vrstniki ter učitelji smučanja na smučišču Stari Vrh. Vsako jutro se bomo odpeljali iz Ljubljane in se v popoldanskih urah tja tudi vrnili, vmes pa uživali na snegu in se mimogrede naučili kakšnega novega zavoja.

TERMIN

 • 20.2. –  13.2. 2021 (4 dni)
 • 24.2. –  27.2. 2021 (4 dni)

Na prevoznem tečju na Starem Vrhu v drugemu terminu (20.2.-24.2. 2020) bomo izpeljali tečaj smučanja in bordanja.
Zborno mesto na parkirišču Dolgi most vsako jutro ob 7:15 uri, prihod ob 16:45 uri.

PROGRAM
Tečajniki bodo glede na smučarsko predznanje razdeljeni v manjše skupine, ki jih bo vodil učitelj smučanja z veljavno licenco. Program in vadba v skupinah je prilagojena glede na starost, smučarsko znanje in sposobnosti otrok, tako da jim omogoči kar najhitrejše napredovanje in izpopolnjevanje smučarske tehnike.

Vadba na snegu bo vsebovala:

 • prilagajanje na smučarsko opremo,
 • prilagajanje na osnovne oblike drsenja,
 • prosto smučanju z različnimi vajami in uporabo različnih pripomočkov,
 • smučarski poligoni, razne igre,
 • šolo smučanja z individualnimi nalogami,
 • smučanje po eni smučki, vzvratno smučanje,
 • smučanje preko valov, smučanje po celcu,
 • skoki na manjših skakalnicah in
 • zaključno tekmovanje s podelitvijo priznanj in nagrad.

Cena:

Drugi in vsi naslednji otroci imajo 10 % popust. Obvezno vpišite v prijavnico pod opombe.

Cena vključuje: učenje smučanja v majhnih skupinah, prevoz iz Ljubljane na Stari vrh in nazaj, kosila v restavraciji na smučišču, smučarsko vozovnico, uporabo vseh pripomočkov in rekvizitov, vse športne in spremljevalne aktivnosti, zavarovanje proti tretji osebi, animacijo, stroške vodenja in organizacije programa, učitelje SD Novinar. Vsi udeleženci naših tečajev morajo imeti plačano članarino (10 EUR) za sezono 2020/21.

Elektronska prijavnica

Tečaj bo organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar.