Letošnjo smučarsko sezono bomo zaključili v nedeljo, 7.4. na smučišču Krvavec, kjer se bodo pomerili otroci iz naših smučarskih izletov in tečajev, otroci iz Alpske šole, Mladinskega kluba in tekmovalnih selekcij.

Prav tako pa nismo pozabili na naše učitelje in trenerje, seveda pa se boste na tekmi lahko pomerili tudi starši.

TERMIN

• 7.4.2024 zaključna tekma

Odhod ob 7:15 uri na Vodovodni cesti (za Plečnikovim stadionom).
Prihod ob 14:00 uri na isto mesto.

SMUČIŠČE

Tekmovanje bomo izpeljali na smučišču Krvavec na progi 17 v spodnjem delu in bo primerno za vse starosti in znanja smučanja.

Cena otroci:

• 73 EUR s prevozem
  • 63 EUR brez organiziranega prevoza

Na tekmo vljudno vabljeni tudi starši, ki krijete stroške smučarske vozovnice in kosila (ceno javimo naknadno, ko dobimo končno ponudbo s smučišča).

Nudimo izposojo smučarske opreme, ki ni všteta v ceni tečaja. Cenik izposoje opreme: https://www.solasmucanjacerkno.si/izposoja-in-servis/. Udeležencem tečaja nudimo 20 % popust. Smučarski začetniki ne potrebujejo palic.

Elektronska prijavnica

Prijave zbiramo do petka, 5.4.2024, do 9. ure.

Več o sobotnih smučarskih izletih najdete na povezavi.

Vsi udeleženci naših tečajev morajo imeti plačano članarino (15  EUR) za sezono 2023/24.

Tečaj bo organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar.