fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Aktivne jesenske počitnice

 

Aktivne počitnice v Ljubljani bomo izvajali tudi med jesenskimi počitnicami. Vabljeni vsi otroci, ki si želite počitnice preživeti aktivno in v dobri družbi, zraven pa se kaj novega naučiti in doživeti. Ekipa SD Novinar vas pričakuje in se veseli zabavnega druženja!

Program bo potekal v Ljubljani (Staničeva 41) in je namenjen otrokom od 6. naprej (letnik rojstva 2012 in starejši). Trudimo se, da je velik del programa (če nam le to vreme omogoča) izpeljan zunaj, v naravi. Program je sestavljen tako, da za otroke poteka varstvo v telovadnici in učilnici z aktivnostmi po izbiri otrok od 7.00 do 8.30 ure, potem sledi malica, od 9.00 do 12.00 ure potekajo vsak dan različne športne aktivnosti, delavnice in izleti z različnimi obiski. Ob 12.00 uri se odpravimo na kosilo in smo nazaj približno ob 13.00 uri. Potem pa zopet od 13.00 do 15.30 ure potekajo različne delavnice in športne aktivnosti. Sledi popoldanska malica in v nadaljevanju varstvo do 17.00. s prosto igro po izbiri otrok na zunanjem igrišču dokler jih ne prevzamejo starši.

Varstvo in prosta igra, ustvarjalna delavnica, hišni kino, spoznavanje raznih športov, zabavne štafetne igre, eksperimentiraj in odkrivaj, obisk policijske postaje Bežigrad, obisk LPP, sprehod do Tivolija in lov na lisico …
*Program je okviren in se lahko spremeni glede na vremenske razmere in razpoložljivost zunanjih sodelavcev.

Termin: 29.10., 30.10. in 2.11.2018

ELEKTRONSKA PRIJAVNICA

Prijava na aktivne krompirjeve počitnice SD Novinar bo odprta v ponedeljek, 24.9.2018 ob 9.00 uri.

CENA:

  • 6 EUR za vse 3 dni (sofinacirana mesta, program sofinacira Mestna občina Ljubljana)
  • 60 EUR za vse 3 dni (otroci z drugih občin in po zapolnitvi prostih mest)
  • 25 EUR/dan (v primeru posameznih dni)

Plačila v primeru odpovedi udeležbe na sofinanciranem programu, ne bomo vračali.
Ob prijavi se je potrebno včlaniti v SD Novinar (velja za nesubvencioniran program).

Plačilo izvedete po potrditvi prijave in prejetju računa. Cena vključuje: vse športne in spremljevalne aktivnosti, prevoz, uporabo vseh pripomočkov in rekvizitov, kosila in malice, zavarovanje proti tretji osebi, animacijo, stroške vodenja in organizacije programa, učitelje in animatorje SD Novinar. Plačila v primeru odpovedi udeležbe na sofinanciranem programu, ne bomo vračali. Ob prijavi se je potrebno včlaniti v SD Novinar (velja za nesubvencioniran program) ter plačati celoten aranžma.

Splošni pogoji so sestavni del te ponudbe in so dostopni na internetni strani SD Novinar.

Mi se že veselimo druženja med počitnicami!

Splošne informacije

  • ponedeljek od 9.00 do 13.00
  • sreda od 9.00 do 13.00
  • četrtek od 12.00 do 18.00

Staničeva ul. 41,
1000 Ljubljana
t: 01/434 70 12
m: 040 775 779
e: info@novinar-drustvo.si
www: www.novinar-drustvo.si

Kje smo?

Smučarsko društvo Novinar

Naročite se na obvestila društva