01/434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Aktivne počitnice

Med poletnimi in jesenskimi počitnicami izvajamo aktivne poletne počitnice, kjer se trudimo, da je velik del programa izpeljan zunaj in s pestrimi športnimi vsebinami. Z različnimi dejavnostmi popestrimo že tako zanimive tedne, ki ustvarijo mnoga nova prijateljstva.
Program poteka v Ljubljani (Staničeva 41), kjer imamo na razpolago telovadnico in učilnico, v neposredni bližini pa park in otroško igrišče.

 ELEKTRONSKA PRIJAVNICA  
(sofinancirana mesta so že zasedena)

TERMINI POLETJE 2018
26.6. – 29.6.2018

Varstvo in prosta igra, obisk kopališča Kodeljevo, žonglerska delavnica, potopisna predavanja otrok, igre naših babic (gumitvist, frnikule, zemljo krast, ravbarji in žandarji), šiviljska delavnica, obiskala nas bo tudi čisto prava televizijska ekipa in posnela prispevek za RTV Slovenija…
2.7. – 6.7.2018
Varstvo in prosta igra, obisk kopališča Kodeljevo, obisk prirodoslovnega muzeja, spoznavanje različnih športov, ustvarjalna delavnica, igre z vodnimi balončki in vodna štafeta, hišni kino, obisk reševalnih psov …
9.7. – 13.7.2018
Varstvo in prosta igra, obisk kopališča Kodeljevo, obisk policijske postaje Bežigrad, ustvarjalna delavnica, hišni kino, joga in vizualizacija, sprehod do Tivolija in lov na lisico …
16.7. – 20.7.2018
Varstvo in prosta igra, obisk kopališča Kodeljevo, rolanje, ustvarjalna delavnica v sodelovanju s Smetumet, zabavne štafetne igre, eksperimentiraj in odkrivaj …
13.8. – 17.8.2018
Varstvo in prosta igra, obisk kopališča Kodeljevo, vožnja z ladjico, raziskovanje centra mesta, obisk botaničnega vrta, spoznavanje raznih športov, ustvarjalne delavnice, obisk knjižnice, park Žale, obisk radia, obisk čistilne naprave …
20.8. – 24.8.2018
Varstvo in prosta igra, obisk kopališča Kodeljevo, ustvarjalne delavnice, znanstvena/kemična delavnica (izdelovanje vulkana), lov na skriti zaklad, športne igre (hokej, paintball, med dvema ognjema) spoznavne igre …
27.8. – 31.8.2018
Varstvo in prosta igra, obisk kopališča Kodeljevo, obisk mini golfa, sprehod čez rožnik, iskanje skritega zaklada, ustvarjalne delavnice, milni tobogan, obisk radia, break dance delavnica, obisk pasjega vrtca …

*Program je okviren in se lahko spremeni glede na vremenske razmere in razpoložljivost zunanjih sodelavcev.

VEČ INFORMACIJ: AKTIVNE POLETNE POČITNICE

Splošne informacije

  • ponedeljek od 9.00 do 13.00
  • sreda od 9.00 do 13.00

Staničeva ul. 41,
1000 Ljubljana
t: 01/434 70 12
m: 040 775 779
e: info@novinar-drustvo.si
www: www.novinar-drustvo.si

Kje smo?

Smučarsko društvo Novinar

Naročite se na obvestila društva

Smučarsko društvo Novinar