Zimovanje Vogel

*vsa mesta so že zasedena

Otroci bodo med zimskimi počitnicami z nami preživeli nepozabne počitnice z obilico snežnih radosti na Voglu.
*Ta tečaj ni primeren za začetnike!

TERMIN

• 21.2 – 25.2. 2022

SMUČIŠČE
Smučarski center Vogel vas pozimi razvaja s smučanjem na naravnem snegu, preprosto spektakularnimi razgledi in izvrstno urejenimi progami. Kljub veličastnemu okolju pa smučišče sploh ni zahtevno. Pravzaprav boste na Voglu zlahka našli progo, ki je prilagojena vašem nivoju znanja. Zimska idila in toplo sončni žarki vam od decembra pa vse do konca aprila obljubljajo nepozabna doživetja na snežnih strminah. Vogel je res pravi raj za ljubitelje smučanja, deskanja na snegu, teka na smučeh v prosti tehniki, turne smuke, free ski-ja ali sankanja… Poskrbimo tudi za malčke, ki lahko svoje znanje vadijo v otroškem vrtcu in ljubitelje akrobatskih prvin, za katere vsako zimo uredimo snežni park Vogel.

NAMESTITEV
Nastanjeni bomo v hostlu Murka. Zelo atraktivna lokacija hostla, ki je tik ob smučišču, je primerna za tiste ljubitelje narave, ki jim bližina smučišč pomeni največ. Za hostlom je malo sankališče, ki je tudi primerno za prve smučarske korake.

OKVIREN PROGRAM
1. dan, ponedeljek:

• smučanje*
  • spoznavni večer

2. dan, torek:

• smučanje*, snemanje z video kamero
  • videoanaliza po skupinah
  • sankanje in izdelava snežnih skulptur

3. dan, sreda

• smučanje*
  • družabne igre, ustvarjalno popoldne

4. dan, četrtek:

• smučanje*, snemanje z video kamero
  • videoanaliza po skupinah
  • zaključni večer s plesom in žrebanjem štartnih številk

5. dan, petek:

• smučanje*, zaključna tekma, podelitev priznanj in nagrad

* Tečajniki bodo glede na smučarsko predznanje razdeljeni v manjše skupine, ki jih bodovodili učitelji smučanja z veljavno licenco. Program in vadba v skupinah je prilagojena gledena starost, smučarsko znanje in sposobnosti otrok, tako da jim omogoči kar najhitrejšenapredovanje in izpopolnjevanje smučarske tehnike. Poudarek je na prostem smučanju zrazličnimi vajami in uporabo različnih pripomočkov, smučarskih poligonih ter šoli smučanja zindividualnimi nalogami. Poleg tega pa bomo tudi smučali po eni smučki in vzvratno, smučalipreko valov, skakali na manjših skakalnicah, smučali po celcu in se na koncu pomerili v čistopravi tekmi.

Cena: 370eur

Drugi in vsi naslednji otroci imajo 5 % popust. Obvezno vpišite v prijavnico pod opombe.

Cena vključuje: učenje smučanja v majhnih skupinah, prevoz iz Ljubljane na Vogel in nazaj,4 polne penzione in dodatno kosilo v restavraciji na smučišču, petdnevno smučarskovozovnico, uporabo vseh pripomočkov in rekvizitov, vse športne in spremljevalne aktivnosti,zavarovanje proti tretji osebi, animacijo, stroške vodenja in organizacije programa, učitelje SD Novinar.

*vsa mesta so že zasedena

Elektronska prijavnica

Vsi udeleženci naših tečajev morajo imeti plačano članarino (10 EUR) za sezono 2021/22.

Tečaj bo organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar.