fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

TERMIN

  • 28.1.2023

Odhod ob 7:30 uri na parkirišču pred Tehničnimi pregledi Avto Krka (Ulica Ljubljanskih brigad, tik za obvoznico).
Prihod ob 16:30 uri na isto mesto.

SMUČIŠČE

Sobotni izlet bomo izpeljali  na smučišču Cerkno.

PROGRAM
Tečajniki bodo glede na smučarsko predznanje razdeljeni v manjše skupine, ki jih bo vodil učitelj smučanja z veljavno licenco. Program in vadba v skupinah je prilagojena glede na starost, smučarsko znanje in sposobnosti otrok, tako da jim omogoči kar najhitrejše napredovanje in izpopolnjevanje smučarske tehnike.

Cena:

  •  72 eur (Cerkno)

Cena vključuje: učenje smučanja v majhnih skupinah, celodnevno smučarsko vozovnico, avtobusni prevoz, kosilo, uporabo vseh pripomočkov in rekvizitov, vse športne in spremljevalne aktivnosti, zavarovanje proti tretji osebi, animacijo, stroške vodenja in organizacije programa, učitelje SD Novinar.

Nudimo izposojo smučarske opreme, ki ni všteta v ceni tečaja. Cenik izposoje opreme: https://www.solasmucanjacerkno.si/izposoja-in-servis/. Udeležencem tečaja nudimo 20 % popust. Smučarski začetniki ne potrebujejo palic.

Elektronska prijavnica

Prijave zbiramo do četrtka, 26.1.2023, do 15. ure oziroma do zapolniteve prostih mest.

Več o sobotnih smučarskih izletih najdete na povezavi.

Vsi udeleženci naših tečajev morajo imeti plačano članarino (15  EUR) za sezono 2022/23.

Tečaj bo organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar.