fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Imaš rad smučanje in se zabavaš na snegu?

             … pridruži se celoletnim programom Smučarskega društva Novinar.

Če si za športno obarvano druženje z novimi prijatelji, rad smučaš, rolaš, telovadiš in se zabavaš z vrstniki te vabimo, da se pridružiš tekmovalnim selekcijam U8 in U10, ki v novo sezono vabi mlade nadobudne smučarje.

TEKMOVALNE SELEKCIJE U8 IN U10

Poleg zabave na snegu, se otroci srečujejo tudi s široko bazo športno-vzgojnega znanja. Pridobivajo osnovno znanje športne gimnastike, rolajo, kolesarijo, plavajo in se potapljajo, spoznavajo planine, se družijo na pohodih, sodelujejo na raznih tekmovanjih in zimovanjih ter se učijo sodelovanja in spoznajo prava prijateljstva.

Program je namenjen otrokom starim od 6 do 9 let

  • U8 (starost 6 in 7 let)
  • U10 (starost 8 in 9 let,

in vključuje kondicijske treninge, ki potekajo trikrat na teden skozi celo sezono ter približno 30 dni snežnih treningov. Otroci smučarsko sezono pričnejo z odprtjem slovenskih smučišč, ki jih obiskujejo dvakrat na teden, večinoma med vikendi, nastopijo pa se tudi na nekaj tekmovanjih.

Več informacij o programu lahko dobite pri trenerki selekcije Kaji na telefonski številki 041 909 568 ali preko e-pošte na kaja.hladnik@novinar-drustvo.si