fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Prijave najkasneje do četrtka (25.3.) do 11. ure (število mest je omejeno).

Elektronska prijavnica

Cena ponavljanja za člane SD Novinar je 20 EUR (ostali 25 EUR).

Praktičen izpit za “Učitelje alpskega smučanja” Strokovni delavec 1 – alpsko smučanje, 1. stopnja se bo odvijal v nedeljo, 28.03.2021 na smučišču Rogla (https://www.sloski.si/ZUTS/kadrovski-tecaji/prijava-na-izpite/?id=2101).

POMEMBNO:

Zaradi zagotavljanja varnosti in preprečevanja širjenja okužbe s COVID-19 bomo upoštevali priporočila NIJZ in vas prosimo, da se navodila dosledno držite. Udeleženci morajo biti zdravi (brez vročine in znakov okužb zgornjih dihal).

Za udeležence starejše od 12. let je obvezno:

  • predložijo negativni rezultat testa na virus SARS-CoV-2 z metodo verižne reakcije s polimerazo (v nadaljnjem besedilu: test PCR) ali hitrega antigenskega testa (v nadaljnjem besedilu: test HAG), ki ni starejši od 7 dni,
  • imajo potrdilo o cepljenju zoper COVID-19, s katerim oseba dokazuje, da je od prejema drugega odmerka cepiva, proizvajalca Biontech/Pfizer preteklo najmanj sedem dni, MO-DERNA najmanj 14 dni in AstraZeneca najmanj 21 dni,
  • imajo potrdilo o pozitivnem rezultatu testa PCR ali testa HAG, ki je starejši od 21 dni, vendar ni starejši od šest mesecev, ali
  • imajo potrdilo zdravnika, da so preboleli COVID-19 in od začetka simptomov ni minilo več kot šest mesece.