fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Najodmevnejše tekmovanje, ki ga organiziramo že od leta 1995 dalje, je mednarodno tekmovanje v veleslalomu za cicibane in cicibanke – POKAL ROKA PETROVIČA. Do sedaj smo organizirali že osemindvajset veleslalomov posvečenih temu velikemu smučarju.

V letošnji sezoni bo Pokal Roka Petroviča potekal 29.1.2023 v Kranjski Gori. Razpis tekmovanja najdete preko spodnje povezave.

Razpis
 
Štartna lista
 
Live sloski

 
Več informacij o Pokalu Roka Petroviča.

 

Rok‘s Cup 2023

The most high-profile competition, which we have been organizing since 1995, is the international giant slalom competition for male and female skiers – ROK‘S CUP. So far, we have organized twenty-eight giant slaloms dedicated to this great skier.

This season, Rok‘s Cup will take place on January 29. 2023 in Kranjska Gora. You can find the competition announcement via the link below.
 
Announcement
 
Start list

 
Live sloski

More information.

.