fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

V soboto in nedeljo 18.-19.03.2023 bo na smučišču Rogla potekal ISIA posezonski licenčni seminar.

Združenje učiteljev in trenerjev smučanja Slovenije – ZUTS Slovenije pri Smučarski zvezi Slovenije razpisuje dvodnevni posezonski ISIA licenčni seminar za učitelje alpskega smučanja, ki bo potekal v soboto, v soboto in nedeljo 18.-19.03.2023 bo na smučišču Rogla.

Zaradi učinkovitejšega izkoristka časa bodo skupine udeležencev formirane na podlagi predhodnih prijav na seminar. Seminar bo praktičnega tipa – delo na snegu. Udeležba na oba razpisana dneva je za udeležence seminarja OBVEZNA.

Naslov seminarja: SKUPINSKO SMUČANJE – PRIHODNOST ZABAVE NA SNEGU S PRAVILNO IZBRANIMI SMUČMI

Vec informacij o seminarju lahko najdete v razpisu na spletni strani ZUTS:

Razpis seminarja

Prijave na ISIA predsezonski licenčni seminar potekajo preko osnovnih organizacij. Svojo prijavo lahko oddate IZKLJUČNO preko spodnje povezave. Prijave zbiramo do srede 15.3.2023 do 12:00.

ELEKTRONSKA PRIJAVNICA