fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Vstopamo že v drugi teden Aktivnih poletnih počitnic. Z novo skupino otrok so na urniku ponovno spoznavne aktivnosti ter seveda veliko dejavnosti pri katerih otroci zelo uživajo. Ta teden bodo otroci z nami obiskali Muzej bančništva – Bankarium, ki je nastal pod okriljen NLB, bazen Kodeljevo, na katerega nas bo odpeljal Ljubljanski potniški promet, Delavnica plesna navijaška skupina »Žabice«. Izvedeli pa bodo tudi veliko zanimivega na delavnici tekmovalno smučanje in servis smuči. Tekoma tedena se bomo peš odpravili do Šmartinskega parka.

Za hrano bosta poskrbela Okrepčevalnice Kapica (jedilnik) in na bazenu Gostilna in pizzerija Julči s “Pizza da te kap”. 

Tukaj najdete urnik, spremljajte pa nas na naših socialnih omrežjih, kjer dnevno objavljamo utrinke z naših aktivnosti (FB in IG).