fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Kako čas beži. Komaj se je začelo pa smo že v drugem tedni Aktivnih poletnih počitnic. Nekateri novi obrazi, nekateri so z nami že drugi teden in veliko novih dogodivščin.

Po tradicionalnih ponedeljkovih spoznavnih igrah sledi spoznavanje iger naših babic v parku, vodne igre, partija mini golfa v Mini cafe golf v Tivoliju in igre s smučmi ter hokej – vse to v prvih dveh dneh.

V sredo se z LPP odpravimo na bazen Kodeljevo, v četrtek in petek pa obiščemo Šmartinski park, izvajamo zabavne poskuse in na skirojih ter rolerjih pričakamo obisk naše Račke, v petek pa bomo ponovno telovadili z našimi možgančki pod vodenjem http://www.ljubljana.youngengineers.org,  energijo za vse dogodivščine pa nam daje okusna hrana Okrepčevalnice Kapica (jedilnik).

Tukaj najdete celoten urnik, vse utrinke pa v naši Facebook galeriji.