Skupaj ustvarimo nepozabne športne zgodbe.

Pripravljamo se na poletno in zimsko sezono polno zabave in športa. Skupaj ustvarimo aktivnosti, polne veselja in novih prijateljstev.

Smučarsko društvo Novinar išče nove komunikativne, razigrane, delovne učitelje, ki so usposobljeni (ali se želijo usposobiti) za vodenje vadbe smučanja, rolanja, splošne športne vadbe, vadbe v vrtcih, vodenje interesnih dejavnosti v osnovnih šolah itd. za sezono 2024/25.

• Imate radi šport?
  • Radi delate z otroki?
  • Ste usposobljeni za učenje enega ali več športov?
  • Bi radi pridobili izkušnje in znanje na področju poučevanja v športu?
  • Bi radi delali v družbi najboljših sodelavcev?
  • Radi smučate, rolate, telovadite, ŠPORTATE?

Če si na zgornja vprašanja odgovorite pritrdilo vas vabimo, da se pridružite ekipi zvestih pomočnikov novinarjeve Račke, ki na področju športa izvaja najrazličnejše aktivnosti za otroke in mladostnike.

Delo ni redno, zato je super dopolnilo vašim drugim dejavnostim in dodaten zaslužek!
Več imate časa, bolj vas lahko vključimo v naše programe.

NAŠI PROGRAMI

TEČAJI ROLANJA

TERMINI: jesen in pomlad, med tednom popoldne 1-2h med 17. in 19. uro
LOKCIJA: Športni park Tivoli, Ljubljana

INTEGRACIJSKE GIBALNE URICE NA VRTCIH

V ljubljanskih vrtcih izvajamo Integracijske gibalne urice in popoldansko športno vadbo s skupinami 2. starostnega obdobja (3-6 let).
TERMIN: od 1.10. do 31.5., dopoldan med 9. in 12. uro in popoldan med 15. in 17. uro, od ponedeljka do petka.

Obseg dela do: 20h/teden.
LOKACIJA: ljubljanski vrtci

INTERESNE DEJAVNOSTI NA OŠ – ŠPORTNA VADBA

Interesna dejavnost “Športna šola SD Novinar” je namenjena otrokom prve triade kjer s pomočjo raznolike športne vadbe pri otrocih razvijamo široko paleto gibalnih znanj in izkušenj.

TERMIN: od 15.9. do 15.6., ponedeljek do petek, 1-2h med 13. in 16. uro,
LOKACIJA: ljubljanske osnovne šole

AKTIVNE POLETNE IN JESENSKE POČITNICE

Aktivne poletne počitnice so program počitniškega varstva osnovnošolcev med šolskimi počitnicami preko celega dne. Delo poteka cel teden med 7. in 17. uro na Osnovni šoli dr. Vita Kraigherja in po celotni Ljubljani.

Ste pripravljeni, da se nam pridružite? Če želite to poletje pomagati ustvarjati nepozabne športne spomine za otroke, se nam oglasite na iztok.zajc@novinar-drustvo.si oziroma s klikom na spodnjo povezavo.

Prijava za delo