fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Pridružite se naši smučarski družini.

Če ste pripravljeni svojo strast do smučanja dvigniti na naslednjo raven in pomagati drugim odkriti veselje do športa, želimo prav vas. Pridružite se naši ekipi izkušenih učiteljev in postanite del skupnosti, ki goji enako strast do smučanja.

Sobotni izleti in počitniški tečaji

Iščemo učitelje smučanja, ki bodo poučevali na naših sobotnih izletih in počitniških tečajih. zagotavljali nepozabno izkušnjo našim članom in študentom. Vaša strast in strokovnost nam bosta pomagali ustvariti otroške spomine, ki bodo trajali vse življenje.

Termine tečajev najdete na spodnjih povezavah.

Učitelji v Šoli smučanja Cerkno

Za tiste, ki živijo in dihajo smučanje, imamo na voljo tudi priložnost za delo v naši smučarski šoli. Kot član naše predane ekipe boste imeli priložnost izpopolniti svoje veščine, poučevati druge in prispevati k živahni smučarski skupnosti v Cerknem.

Iščemo učitelje, ki bi poučevali vse dni v tednu ali pa med vikendi tekom zimske sezone 2023/24

Vsi zainteresirani za delo se nam lahko javite preko spodnjega obrazca.

 

Strmine vas kličejo, in komaj čakamo, da pozdravimo nove učitelje smučanja v naši ekipi.

Splošne informacije

SD Novinar
Staničeva ulica 41
1000 Ljubljana
t: 01 434 70 12
m: 040 775 779
e: info@novinar-drustvo.si
w: www.novinar-drustvo.si

Kje smo?

Smučarsko društvo Novinar

Naročite se na obvestila društva