fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Z veseljem vam sporočamo, da bomo v času zimskih počitnic izpeljali prilagojene tečaje smučanja na smučišču Cerkno.

Izvedba letošnjih tečajev bo prilagojena epidemiološki situaciji v času izvajanja programa. Letos nimamo organiziranega prevoza iz Ljubljane.

TERMINI

  • 20.-21.2. (vikend 2 dni) (prijave so zaključene)
  • 20.-23.2. (4 dni) (prijave so zaključene)
  • 24.-27.2. (4 dni) (prijave so zaključene)
  • 27.-28.2. (vikend 2 dni) (prijave so zaključene)

Zborno mesto parkirišče pri spodnji postaji štirisedežnice BRDO.

Tečaj bo potekal od 9.30 do 13.00 ure.

PROGRAM
Tečajniki bodo glede na smučarsko predznanje razdeljeni v manjše skupine, ki jih bo vodil učitelj smučanja. Program in vadba v skupinah je prilagojena glede na starost, smučarsko znanje in sposobnosti otrok, tako da jim omogoči kar najhitrejše napredovanje in izpopolnjevanje smučarske tehnike.

Cena:

  • vikend tečaj (2 dni): 120 EUR
  • 4 dnevni tečaj: 210 EUR

Cena vključuje: učenje smučanja v majhnih skupinah, smučarsko vozovnico, uporabo vseh pripomočkov in rekvizitov, vse športne in spremljevalne aktivnosti, zavarovanje proti tretji osebi, animacijo, stroške vodenja in organizacije programa, učitelje SD Novinar.

Drugi in vsi naslednji otroci imajo 5 % popust (popusta ni na vikend tečaje). Obvezno vpišite v prijavnico pod opombe.

Nudimo izposojo smučarske opreme, ki ni všteta v ceni tečaja. Cenik izposoje opreme: http://www.novinar-drustvo.si/wp-content/uploads/2020/10/CENIK-IZPOSOJA-2021.pdf. Udeležencem tečaja nudimo 20 % popust. Smučarski začetniki ne potrebujejo palic.

Elektronska prijavnica

POMEMBNO:

Zaradi zagotavljanja varnosti in preprečevanja širjenja okužbe s COVID-19 bomo upoštevali priporočila NIJZ in vas prosimo, da se navodila dosledno držite. Udeleženci morajo biti zdravi (brez vročine in znakov okužb zgornjih dihal).

Za otroke starejše od 12. let je obvezno:

  • predložijo negativni rezultat testa na virus SARS-CoV-2 z metodo verižne reakcije s polimerazo (v nadaljnjem besedilu: test PCR) ali hitrega antigenskega testa (v nadaljnjem besedilu: test HAG), ki ni starejši od 7 dni,
  • imajo potrdilo o cepljenju zoper COVID-19, s katerim oseba dokazuje, da je od prejema drugega odmerka cepiva, proizvajalca Biontech/Pfizer preteklo najmanj sedem dni, MO-DERNA najmanj 14 dni in AstraZeneca najmanj 21 dni,
  • imajo potrdilo o pozitivnem rezultatu testa PCR ali testa HAG, ki je starejši od 21 dni, vendar ni starejši od šest mesecev, ali
  • imajo potrdilo zdravnika, da so preboleli COVID-19 in od začetka simptomov ni minilo več kot šest mesece.

Pred prihodom na tečaj za vsak termin morajo vsi udeleženci izpolniti izjavo, ki jo boste prejeli pred pričetkom tečaja skupaj s podrobnejšimi navodili.

* Glede na letošnje obdobje koronavirusa bomo upoštevali aktualna priporočila NIJZ, Vlade RS in ostalih pristojnih institucij v zvezi z izvedbo tečajev smučanja. Dopuščamo možnost, če bodo to zahtevale razmere v času izvedbe tečajev, da bo varstvo izvedeno v manjših skupinah ali individualno, pridružujemo pravico do sprememb programa, zmanjšanja števila udeležencev (po vrstnem redu prijav) ali odpovedi termina.
Morebitne spremembe lahko vplivajo tudi na ceno izvedbe tečaja (spremembe števila vadečih, možnost prevoza, …).
O morebitnih spremembah vas bomo pravočasno obvestili.

Vsi udeleženci naših tečajev morajo imeti plačano članarino (10€) za sezono 2020/21.

Tečaj bo organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar.