fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Vsak učitelj smučanja v primeru, da želi urediti veljavno licenco za poučevanje mora urediti SLOSKI Klub preko ene od osnovnih organizacij, saj se ZUTS-ova SLOSKI Klub razlikuje od navadne in je na kartici tudi slika, napisane usposobljenosti in prostor za licenčno nalepko.

V prihajajoči sezoni je prišlo do prenove kartice in določenih sprememb vezano na to. Natančnejše informacije glede vrste članstva in vsebin različnih zararovalnih paketov si lahko preberete na https://sloski.si/sloski-klub-clanstvo/

Inforamcije o različnih paketih v SLOSKI Klub članstva za sezono 2022/2023 si lahko preberete tukaj.

Tudi v letošnji sezoni je možnost zavarovanja poklicne odgovornosti za učitelje smučanja, cena je 12 EUR.

ELEKTRONSKA PRIJAVNICA PODALJŠANJEELEKTRONSKA PRIJAVNICA NOVI

Po naročilu boste na mail prejeli račun za SLOSKI Klub in članarina SD Novinar. Kartico prejmete po pošti.

Letna članarina za učitelje smučanja znaša 20 EUR, vsem aktivnim učiteljem pri SD Novinar se na letno članarino prizna 50 % popust. Velja za vse, ki so v pretekli sezoni učili in/ali opravili tečaj za učitelja smučanja v našem društvu.

Splošne informacije

SD Novinar
Staničeva ulica 41
1000 Ljubljana
t: 01 434 70 12
m: 040 775 779
e: info@novinar-drustvo.si
w: www.novinar-drustvo.si

Kje smo?

Smučarsko društvo Novinar

Naročite se na obvestila društva