fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

V nedeljo, 10.2., je v organizaciji SD Novinar v Kranjski Gori potekalo že 25. Mednarodno tekmovanje za pokal Roka Petrovića za cicibanke in cicibane. Tekmovanja se je udeležilo več kot 220 tekmovalcev iz 5 držav. Poleg tekmovalcev slovenskih klubov še tekmovalci iz Hrvaške, Srbije, Bosne in Hercegovine, Makedonije in Italije.

Zjutraj nas je pričakalo oblačno vreme in super snežna podlaga kar je še pripomoglo, da so tekmovalci uživali v družbi sovrstnikov in se zabavali ter tekmovali. Najboljši v posamezni kategoriji so prejeli bogate nagrade in prehodni pokal, ki ga je Rok kot ciciban osvojil na Trofeo Topolino.

V kategoriji cicibank je zmagala Rotar Nina (SK Domel Železniki), 2. mesto je osvojila Radelj Tija  (SK Alpetour Škofja Loka),  3.mesto pa Janc Lana (SK Radovljica).

V kategoriji cicibanov je zmagal Vrdoljak Ziggy (SK Žuti Mačak), 2. mesto je osvojil Kozamernik Oscar (ASK Medvode),  3. mesto pa Šmid Joža (SK Bled).

Tudi tekmovalci SD Novinar so se odlično odrezali in osvojili naslednja mesta: 7. Luka Korpar,   26. Jaka Žagar, 31. Gabrijelčič Svit, 34. Miha Jelinčič, 42. Štupar Šlebinger Filip,  53. Žiga Maček Ležaič, 59. Miha Petek , 61. Svit Črešnar Koren, 71. Al Dušič, 74. Luka Sorč, 88 David Vujić, 90 Mitja Mrak, 25. Lucija Peruško, 38. Slonjšak Eva, 51. Nika Jemec, 53. Maja Jagodič Boštjančič, 60. Ajda Katarina Ulčar, 72. Polona Kšela, 75. Sara Hafner.

Vse rezultate si lahko ogledate na povezavah: deklice in dečki.

Vsem tekmovalcem čestitamo!