fbpx
01 434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Letošnje aktivne počitnice so zares super, le prehitro nam mineva čas in kmalu bo spet šola!
Čakata nas še zadnja dva tedna v katerih bodo počeli vse mogoče, se igrali in zabavali, športali in se učili novih veščin.
(Še vedno je možna prijava.)

Fotografije naših dogodivščin si lahko pogledate na naši Facebook strani.

Vsak teden enkrat obiščemo bazen, obiskali smo pa tudi že Park Tivoli, park Žale, Radio 1, naučili smo se nekaj iger naših babic, preiskusili smo se v orientacijskem teku, se učili hoditi s pravimi hoduljami, skupaj priredili Novinarjev talent, igrali smo baseball, dajali intervjuje za televizijo, razkazali so nam garaže kjer LPP skrbi za vse svoje avtobuse, se družili s psi vodniki, se spoznali z borilno veščino Jujitsu, obiskali policijsko postajo Bežigrad, delali umetnije iz “smeti”, bili v muzeju športa, Šviceriji, se z ladjico vozili po Ljubljanici in še in še!

Veliko ljudi je sodelovalo, da je bila realizacija aktivnih počitnic mogoča.
Izkoriščamo priložnost, da se zahvalimo:
Mestni občini Ljubljana
LPP
Smetumet
Policijski postaji Bežigrad
Radio 1
NLB
Vodno mesto Alantis
Švicarija
Kinološko društvo Krim
Cantina Mexicana
Kopališče Kodeljevo
Cirkokrog
Knjižnica Bežigrad
RTV Slovenija
Joga Ohana
ŠRD Bober
Ladjica
Gostišče Julči
Frigologo
našim super sodelavcem!

Smučarsko društvo Novinar