01/434 70 12 040/775 779 info@novinar-drustvo.si

Kronplatz

SMUČIŠČE
Kronplatz je idealno družinsko smučišče in del področja Dolomiti Superski. Kronplatz obsega preko 100 km urejenih smučarskih prog. Celotno smučišče ima možnost umetnega zasneževanja, zato je strah pred pomanjkanjem snega odveč.

NAMESTITEV
APARTMAJSKA HIŠA RESIDENCE BARON (***) (St. Vigilio)
Lepo urejena družinska apartmajska hiša, 600 m od centra mesta. V apartmajski hiši je 10 apartmajev, vsi so opremljeni s SAT TV. Do žičnice je 800 m, na voljo je brezplačen smučarski avtobus.
Apartma do 6 oseb Tip 1: dnevni prostor s kuhinjsko nišo, jedilnim kotom ter raztegljivo posteljo, spalnica z zakonsko posteljo ter soba z ločenimi posteljami, TWC.

Tečaj smučanja za otroke

6 dni, najmanj 5 ur dnevno s pavzo za kosilo. Možnost individualnih ur učenja smučanja.

Šola smučanja je obvezna za vse otroke, ki se bodo udeležili družinskega tečaja. V tečaj sprejemamo otroke starejše od 5 let, za mlajše je potreben dogovor z vodjo tečaja.

• Šola smučanja za otroke (vsak dan od 9. do 15. ure),
  • šola smučanja za odrasle z demonstratorji SD Novinar,
  • Kronplatz apres ski party! (za varstvo otrok poskrbljeno!),
  • popoldanski in večerni program (družabne igre, nočna smuka, drsanje, …).

Kot prijava se šteje rezervacija apartmaja in plačilo 30% celotnega aranžmaja. Ob prijavi je potrebno poravnsti članarino. Tečaj je organiziran v skladu s splošnimi pogoji SD Novinar.

• ponedeljek od 9.00 do 13.00
  • sreda od 9.00 do 13.00