Vabimo vse otroke od 3. leta najprej, da se nam pridružijo na telovadbi. Otroci bodo razdeljeni v male, po starosti in sposobnostih homogene skupine.

URNIK (oktober - april)

• ponedeljek:
    17.00-18.00 ŠC Staničeva, zgornja telovadnica, 4+ let
  • torek:
    16:30-17:30 ŠC Staničeva, zgornja telovadnica, 3+ let
  • sreda:
    17.30-18.30 ŠC Staničeva, zgornja telovadnica,3+ let

CENA

• dvakrat tedensko 195 EUR (7. mesecev: oktober-april),
  • enkrat tedensko 135 EUR (7. mesecev: oktober-april).

Drugi otrok iz iste družine ima 20 % popusta, 3. otrok pa 30 % popusta.

Vsi otroci morajo biti člani SD Novinar, letna članarina za sezono 2017-18 znaša 10 EUR.

PRIJAVE:

PRIJAVNICA

PROGRAM:

Otroci  od  3.-6.  leta  preko  igre,  razvijajo  osnovne  motorične  sposobnosti.  Aktivnosti vključujejo naravne oblike gibanja, elementarne igre, v nadaljevanju različne igre z žogami, ter spoznavanje atletske abecede in prvin gimnastike.

Pri starejših pa je vadba smiselna nadgradnja že usvojenih znanj. Otroci se tu srečajo z različnimi ekipnimi športi (nogomet, košarka, hokej v dvorani...), osnovami športne gimnastike in atletike, elementarnimi igrami ter splošno kondicijsko pripravo.

DODATNE INFORMACIJE: Športna šola: 040 775 770, pisarna: 040 775 779, Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.