ŠPORTNA ŠOLA

Športna šola SD Novinar je vadba namenjena otrokom od tretjega leta dalje. S telovadbo, ki poteka preko igre in zajema naravne oblike gibanja, igre z žogo, osnove atletike in gimnastike, poligone in štafetne igre, spoznajo pomen sodelovanja in timskega dela. S pestrimi športnimi vsebinami želimo pri otrocih razviti široko paleto gibalnih spretnosti in znanj. Program obsega za zimski semester 15 ur in letni semester 15 ur vadbe v telovadnici in vikend paket smučanja, ki vključuje prevoz, smučarsko vozovnico, učenje smučanja (8ur), čaj in članarino SD Novinar 2017/2018. Tisti otroci, ki se ne bodo udeležili učenja smučanja se jim cena šolnine ne zmanjša.

KDAJ? KJE?

S Športno šolo pričnemo 2.10.2017 in zaključimo konec maja (30 ur).

Vadba na Vrtcu Šentvid bo potekala na enoti:

Mravljinček (Brod)

• ponedeljek 15.00-16.00 (3.-4. let)
  • ponedeljek 16.10-17.10 (4.-6. let)

Uro vadbe v posamezni enoti bomo uskladili na podlagi prijetih prijav.
Naš učitelj bo otroke prevzel v skupini v vrtcu ali pa jih pripeljete starši, po končani vadbi pa ponje pridete starši.

CENA

2 x 145 EUR za 30 ur telovadbe in vikend tečaj smučanja

OBISKI SO V PRVEM TEDNU BREZPLAČNI (PRIJAVA JE OBVEZNA).

Elektronska prijavnica Prenesite letak s prijavnico