Če si na zgornja vprašanja odgovoril z DA, te vabimo, da se pridružiš predselekciji Smučarskega društva Novinar, ki v novo sezono vabi mlade nadobudne smučarje. Poleg zabave na snegu, se otroci srečujejo tudi s široko bazo športno-vzgojnega znanja. Pridobivajo osnovno znanje športne gimnastike, rolajo, kolesarijo, plavajo in se potapljajo, spoznavajo planine in se družijo na pohodih, sodelujejo na raznih tekmovanjih in zimovanjih, se naučijo sodelovalnosti in spoznajo prava prijateljstva. Za vse to, pa skrbi vedno nasmejan strokovni kader.