Tečaj smučanja bo potekal v soboto in nedeljo za otroke med 3. in 6. letom starosti.

Termin: sobota, 3.3.2018 in nedelja, 4.3.2018.

Zbor: ob 7:30 uri na parkirišču pred Tehničnimi pregledi Avto Krka (Ulica Ljubljanskih brigad, tik za obvoznico).

Smučišče: Cerkno.

Prihod: ob 15.00 uri na isto mesto.

Program

Učenje smučanja bo potekalo v homogenih skupinah glede na smučarsko predznanje, ki ga bo vodil učitelj smučanja z veljavno licenco. Program in vadba v skupinah je prilagojena glede na starost, smučarsko znanje in sposobnosti otrok, tako da jim omogočil kar najhitrejše napredovanje in izpopolnjevanje smučarske tehnike.

Prijave do srede, 28.2., do 19.00 ure.

elektronska prijavnica

Dodatne informacije: e: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate., m: 040 775 770 ali v pisarni v času uradnih ur.

Cena:

• 90 EUR.

Cena vključuje: učenje smučanja v majhnih skupinah, smučarsko vozovnico, toplo malico in čaj, prevoz na smučišče in nazaj, uporabo vseh pripomočkov in rekvizitov, zavarovanje proti tretji osebi, animacijo, stroške vodenja in organizacije programa, učitelje SD Novinar z veljavno licenco.

Plačilo prejetem računu na poslovni račun SD Novinar.

Vsi udeleženci naših tečajev morajo imeti plačano članarino (10 EUR) za sezono 2017/18.

Nudimo možnost izposoje smučarske opreme. Obvezno predhodno naročilo opreme ob prijavi na tečaj.
Cena izposoje opreme za vikend tečaj:

• komplet (smuči, sm. čevlji, čelada, palice) 33 EUR
  • smuči 23 EUR
  • smučarski čevlji 9 EUR
  • čelada 6 EUR
  • palice 3 EUR

Udeležencem tečaja priznamo 20 % popust na izposojo opreme.