V petek, 12.1.2018, bomo organizirali seminar za pridobitev licence za poučevanje v letu 2018. Seminar bo potekal na nočni smuki na Starem vrhu.

Tema seminarja:

• tehnika in metodika aktualne šole smučanja.

Program seminarja:

• 18:30 zbor udeležencev in formiranje skupin (spodnja postaja 6 sedežnice Stari vrh, pisarna šole smučanja),
  • 22:00 zaključek dela na snegu seminarja,
  • 22:00 teoretičen del (novosti v šoli smučanje in spremenjena shema šole smučanja, licenciranje).

Prijave do četrtka, 11.1. do 17. ure na https://goo.gl/forms/cuTS0dgvfHWo23X13

Dodatne informacije: e: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate., m: 040 775 779, t: 01 434 70 12 ali v pisarni v času uradnih ur.

Kotizacija za seminar:

• 20 EUR (za člane SD Novinar),
  • 25 EUR (ostali).

Plačilo po prejetju računa na TRR.

Člani SD Novinar boste lahko licenčne nalepke dobili po končanem seminarju. Cena licenčne  nalepke ZUTS je 15 EUR, IVSI pa 17 EUR. Licenčne nalepke morate plačati že pred seminarjem z nakazilom na TRR.

OPOZORILO! Velja samo za člane SD Novinar!

Seminarja se lahko udeležijo samo tisti, ki imajo urejeno Modro kartico za sezono 2017-18.

Za vse udeležence seminarja bodo na voljo smučarske vozovnice po nižji ceni. Ceno in vse informacije dobijo prijavljeni na mail.