Smučarsko društvo Novinar išče nove komunikativne, razigrane, delovne učitelje, ki so usposobljeni (ali se želijo usposobiti) za vodenje vadbe smučanja, rolanja, splošne športne vadbe, vadbe v vrtcih, vodenje interesnih dejavnosti v osnovnih šolah itd. za sezono 2023/24.

• Imate radi šport?
  • Radi delate z otroki?
  • Ste usposobljeni za učenje enega ali več športov?
  • Bi radi pridobili izkušnje in znanje na področju poučevanja v športu?
  • Bi radi delali v družbi najboljših sodelavcev?
  • Radi smučate, rolate, telovadite, ŠPORTATE?

Če si na zgornja vprašanja odgovorite pritrdilo vas vabimo, da se pridružite ekipi zvestih pomočnikov novinarjeve Račke, ki na področju športa izvaja najrazličnejše aktivnosti za otroke in mladostnike. Izpolnite elektronsko prijavnico na spodnji povezavi.

ELEKTRONSKA PRIJAVNICA

Delo ni redno, zato je super dopolnilo vašim drugim dejavnostim in dodaten zaslužek!
Več imate časa, bolj vas lahko vključimo v naše programe.

NAŠI PROGRAMI

ALPSKA ŠOLA

Alpska šola išče učiteljico/učitelja alpskega smučanja za celoletno delo na programu.

ŠOLA SMUČANJA CERKNO

Šola smučanja Cerkno išče učitelje smučanja za učenje individualnih ur smučanja v sezoni 2023/24 na Cerknem.

TEČAJI SMUČANJA IN BORDANJA

TERMINI: vikendi december – marec, božične počitnice, šolske počitnice, Šola smučanja Cerkno; LOKACIJA: Slovenija in tujina, Cerkno, Stari Vrh, Kranjska Gora
V zimskem času organiziramo različne tečaje smučanja in bordanja za katere potrebujemo večje število učiteljev smučanja in bordanja preko celotne zime.

TEČAJI ROLANJA

TERMINI: jesen in pomlad, med tednom popoldne 1-2h med 17. in 19. uro
LOKCIJA: Športni park Tivoli, Ljubljana
Za vas je rolanje dobro dopolnilo, če imate dopoldanske obveznosti.
Prednosti imajo kandidati, ki sodelujejo tudi v drugih programih našega društva in imajo usposobljenost za učenje rolanja ali so pripravljeni narediti tečaj.

INTEGRACIJSKE GIBALNE URICE NA VRTCIH

V ljubljanskih vrtcih izvajamo Integracijske gibalne urice in popoldansko športno vadbo s skupinami 2. starostnega obdobja (3-6 let).
TERMIN: od 1.10. do 31.5., dopoldan med 9. in 12. uro in popoldan med 15. in 17. uro, od ponedeljka do petka.

Obseg dela do: 20h/teden.
LOKACIJA: ljubljanski vrtci
Prednosti imajo kandidati, ki sodelujejo tudi v drugih programih našega društva in so primerno usposobljeni na področju športa in/ali pedagogike.

INTERESNE DEJAVNOSTI NA OŠ – ŠPORTNA VADBA

Interesna dejavnost “Športna šola SD Novinar” je namenjena otrokom prve triade kjer s pomočjo raznolike športne vadbe pri otrocih razvijamo široko paleto gibalnih znanj in izkušenj.

TERMIN: od 15.9. do 15.6., ponedeljek do petek, 1-2h med 13. in 16. uro,
LOKACIJA: ljubljanske osnovne šole
Za vas je to dobro dopolnilo, če imate dopoldanske obveznosti.

AKTIVNE POLETNE IN JESENSKE POČITNICE

Aktivne poletne počitnice so program počitniškega varstva osnovnošolcev med šolskimi počitnicami preko celega dne. Delo poteka cel teden med 7. in 17. uro v prostorih društva na Staničevi ulici in po celotni Ljubljani.